Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Dyskusja (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Kompendium wiedzy o Gothic II oraz Gothic I (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=2743)

Blodeman 21-06-04 20:52

Kompendium wiedzy o Gothic II oraz Gothic I

Otuz postanowilem oglosic iz planuje zrobic konkurs (kompendium wiedzy)o Gothic II beda panowaly w nim zasady ktorych trzeba pzestrzegac(patrz nizej)

1.konkurs bedzie odbywal sie w towarzystwie jednego z moderatorów GS jezeli niebedzie ani jednego moderatora w czasie konkursu nieodbedzie sie on w danym terminie
2.konkurs bedzie odbywal sie na chacie GS
3.bedzie on odbywal sie 1 raz w tygodniu
4.jezeli ktos bedzie przeszkadzal w trakcie konkursu zostanie wyrzycony z chata przez moderatora GS
5.beda zadawane pytania o gothic II oraz gothic I pierwsze 4 konkursy beda o gothic 2 a nastepne 4 o gothic I i tak dalej
6.bedzie to tak bede zadawal pytania wam po koleji a wy bedziecie odpowiadac jeleli ktos nieodpowie na zadane mu pytanie konczy rozgrywany turniej (nie cala gre)
7.w konkursie morze wziac udzial 10 czlonkow
8.jezeli chcesz wziac udzial w konkursie napisz o tym ponizej
9.konkurs bedzie odbywal sie w ustalonych przezemnie datach

lista czlonkow nizej

Blodeman 21-06-04 20:54

czlonkowie

lista czlonkow konkursu:

1. :arrow: Parlan
2. :arrow: Rainmaker
3. :arrow: Tyrael
4. :arrow: Gothic_elite
5. :arrow: Bartholomew
6. :arrow: SaQuall
7. :arrow: Pendrak200
8.
9.
10.

daty terminow konkursu:
3 lipca 2004
1.

Kasen 21-06-04 20:54

Pomysł jest bardzo dobry i podoba mi się!! Napisz ten pomysł na ŚP też. Stamtąd też możesz wziąść sędziów!!!

Lord_Kr@kers 21-06-04 21:12

Ej, czy Blade nie robi czegos takiego? Konkurs wiedzy o Gothicu II. Bo mi to na plagiat wyglada :?

Blodeman 21-06-04 21:19

go

Blade robi konkurs o gothic i gothic II a ja robie o gothic II to nie to samo

kosa 21-06-04 21:21

buuuuuu Blade robi cos w tym samym stylu

Blodeman 21-06-04 21:30

ehh

Blade robi konkurs o gothic 1 i 2 a ja jedynie o 2 pozatym 2 konkursy oznaczaja lepsza konkurencje i walke tak jak miedzy beliarem i innosem jedni popieraja ten konkurs a drudzy ten to oznacza rywalizacje

prosze jezeli chcecie zaczac sie zglaszac

krypa 21-06-04 21:40

Dwa konkursy o zbliżonym temacie to jak dwa teleturnieje na dwóch róznych kanalach TV i tego i drugiego naraz nie mozna obejżeć choć moze byliby zainteresowani.

Lord_Kr@kers 21-06-04 21:53

No nie wiem. Jak na razie to pytania Blade dotyczyły G2 więc... wydaje mi sie to trochę dziwne i nie wiem czy przejdzie.

Blodeman 21-06-04 22:57

Ehh

ehh. mowilem przeciez ze blade zadaje pytania z gothic i gothic 2 a ja zadaje pytania wylacznie z gothic II wiec niema problemu.a co do dwoch konkursow przeciez czlonkowie z jednego moga grac w drugim rozmawialem juz o tym z bladem niema nic przeciwko zeby czlonkowie z jego konkursu uczestniczyli w moim a jezeli so dwa konkursy to 2 razy wiencej zabawy

Parlan 21-06-04 23:01

Jesli wysztko wszystkim pasuje to zapisz mnie na numer 1. A poaztym od jakiegoś czasu chiałbym sprawdzić swoją wiedze wyłącznie o gothicu II bo w jedynke dawno nie grałem.

Blade 21-06-04 23:06

Re: go

Cytat:

Blade robi konkurs o gothic i gothic II a ja robie o gothic II to nie to samo
Troszkę ci się coś pomyliło...
Ja właśnie stworzyłem konkurs jedynie o Gothicu II, zmień regulamin swojego projektu bo naprawdę możesz być podejrzewany o plagiat.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:13.