Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Dyskusja (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=120)
-   -   Podobają Wam się lokację w ZB? (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=40307)

irask2 04-12-13 18:44

Podobają Wam się lokację w ZB?

j.w?

Przy ogólnie wręcz (uwaga! tworzymy nowe słowa) "tsunamicznej" fali negatywnych opinii o ZB, podchodziłem do gry, jak kot do wody, a tu totalne zaskoczenie (mam wersję rozszerzoną jak by co).
Gra jest super. Lepsza od kiepskiej trójki, która pod względem lokacji była jak dla mnie fatalna (tereny pustynne, to typowe "zapchaj dziury", aby były i nic poza tym), dlatego też wiem, że do tej gry wrócę nie raz, w przeciwieństwie do podstawki.

ogólnie jednak, zastanawia mnie, czy podobają się Wam lokację w ZB? Dla mnie są świetne. Jest na czym oko zawiesić i chcę się zwiedzać.
Wydaje mi się wielką krzywdą pod kątem twórców, że zrobiono na nich nagonkę pod względem błędów technicznych, gdy nikt nie zauważa, że lokacje, to kawał świetnej (i miłej dla oka) roboty.

dunio1 04-12-13 20:11

Przeciez myrtana tez wystepuje w g3 -.- Ogolnie dla mnie jest kiepska, z powodu fabuly i masy bugow, i tak wole g3 zwykly

@down, a to sorki, dawno nie gralem w g3 zb

Max0 04-12-13 20:16

Cytat:

Napisał dunio1 (Post 851501)
Przeciez myrtana tez wystepuje w g3 -.- Ogolnie dla mnie jest kiepska, z powodu fabuly i masy bugow, i tak wole g3 zwykly

Chodzi mu o ulepszenie lokacji w Myrtanie.np.odbudowany Vengard wg mnie jest bardzo ładny

irask2 04-12-13 20:45

Dokładnie. Co z tego, że lokacje teoretycznie są takie same jak w 3, jak lokacje to nie tylko miasta, ale i okolice, które są znacznie zmienione.
I właśnie te zmiany mi się bardzo podobają. Wyszły grze na plus.

poza tym, nie chodziło mi o ogólne wrażenia z gry, tylko o lokacje.

Xivragis 04-12-13 22:12

hehe jakby dodali w gothic 3 akty i w jednym z ostatnich by vengard odnowili było by iście epicko ;]

Milten3398 05-12-13 08:18

No ,lokacje można uznać za jeden z niewielu plusów dodatku. Wszędzie jest jakby jaśniej ,zostało dodane parę fajnych rzeczy ,np wioska pod Trelis albo odbudowany Vengard ale niestety jest dużo miejsc gdzie nic nie dodano lub zmieniono.

irask2 06-12-13 10:20

Mimo wszystkich wypowiedzi i opinii, jestem zdania, że tereny w G3: ZB to naprawdę kawał solidnej roboty.

Milten3398 06-12-13 16:10

Cytat:

Napisał irask2 (Post 851519)
Mimo wszystkich wypowiedzi i opinii, jestem zdania, że tereny w G3: ZB to naprawdę kawał solidnej roboty.

Jak tam uważasz ale nie zapomnij ,że te lokacje nie były robione od nowa-_-.

irask2 07-12-13 15:31

W sumie rację. Jednak bez krzty umiejętności artystycznych, też raczej by nie przerobili ich w taki sposób, że dadzą się podobać.
Poza tym, faktycznie. Dużo pozostało bez zmian, jednak w połączeniu z wprowadzonymi zmianami podoba mi się i ogólnie dopełnia obrazu świetnej roboty pod kątem lokacji.

Balthasar 29-01-14 17:37

minęły tylko 2 lata od zakończenia akcji G3 nie mogło się wiele zmienić to logiczne było by głupie jak by po 2 latach pokoju kontynent był nie do poznania więc dobrze jest zrobione

Sashiku 04-07-14 13:12

Jest mega zrobione, a Vengard naprawdę przypomina stolicę :) Fajnie że np różne lokacje zostały opuszczone np Reddock, Okara gdzie wcześniej było dużo ludzi ;) Jak ktoś przechodził G3 a za jakis czas wrócił do G3 ZB to będzie miał miła niespodziankę :)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:58.