Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Publikacje modderów (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=134)
-   -   The Dark Saga (RUS/Projekt PL) (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=36951)

sheer"ghar 20-01-12 21:23

Trochu mnie nie było, ale tak, gram w tę częściowo spolszczoną.
Ciężko zrozumieć 3/4 questów ale po 30h gry mam ten 3 rozdział :>

Co by offtopu nie było- Rzeczywiście całkiem ładnie to leci, można liczyć na zmianę obrazu startowego? Lewo wyglądają te szkieleciki :<

P.S
Ile linijek tekstu ogólnie ma mod?

Smok Ożywieniec 21-01-12 15:05

Chyba twórcy by nas zabili, jakbyśmy im to zrobili :D To są 100% gothicowe szkielety, więc do ich jakości nie możesz się czepiać. Zauważ, że nawet dałem ten obraz jako tło strony projektu, ponieważ wg mnie obrazek ten jak najbardziej pasuje do fabuły gry.

Co do linijek tekstu, to nie da się tego policzyć, ponieważ wszystkie linijki tekstu są zawarte w skryptach. Mogę jedynie podać oficjalną liczbę, która pojawiła się w opisie modu: "Scenariusz zawiera 300 stron tekstu". Oraz dodam od siebie, że samych tylko dialogów jest 238, a ich objętość jest różna. Do tego naturalnie dochodzi mnóstwo innych rzeczy do przetłumaczenia.

P.S. Chciałbym poinformować, że wciąż poszukiwany jest korektor do naszego zespołu. Zgłoszenia na PW, maila, lub GG.

Venris 21-01-12 15:24

Ja bym chętnie pomógł w korektach, ale sesja absorbuje już wystarczająco dużo czasu:(.

Token 22-01-12 17:39

Drogi Tysonie,
Zdradź nam proszę rąbka tajemnicy związanej z datą premiery spolszczenia. Zapewniam Cię w imieniu reszty zainteresowanych, że w razie jej niedotrzymania nie padnie ani jedno słowo o negatywnym zabarwieniu. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że w ogóle podejmujesz się pracy nad polonizacją, ale większość osób chciałaby choć mieć jakiś minimalny zarys co do daty premiery.

-- Jeśli ktoś się nie zgadza ze mną, to proszę pisać -- ^_^

Smok Ożywieniec 22-01-12 21:42

Powiem tak: wyliczyłem sobie prawdopodobny miesiąc premiery, gdyby wszystko poszło zgodnie z planem. Jednak tego nie podam do publicznej wiadomości. Na razie.
Jak już postęp będzie znacznie większy, to może pokuszę się o podanie tego przypuszczalnego terminu, póki co - wstrzymuję się. Bez urazy.

EDIT:
Informuję, że pojawił się kolejny patch do TDS. Poprawia on między innymi ponoć błąd ze sługami nekromantów. Pełna lista zmian i opis (wraz z linkami) dostępne już na naszej stronie.

Smok Ożywieniec 04-02-12 00:57

Galeria oraz bestiariusz zostały uzupełnione nowymi filmami i screenami. Zapraszam do oglądania :)

EDIT:
Właśnie opublikowałem nowy materiał - inny niż zazwyczaj. Zapraszam TUTAJ :)

Baggio 09-03-12 09:02

Witam

Zapraszam na Fejsa Dark Sagi! Bądźcie na bieżąco.

http://www.facebook.com/pages/The-Da...84128301614982

Smok Ożywieniec 29-03-12 00:54

Zapraszam na naszą stronę po nowe materiały :)

Smok Ożywieniec 05-05-12 15:21

. .
Cytat:

Z wielka przyjemnością informuję Was, że właśnie przekroczyliśmy 90% tłumaczonego tekstu. W związku z tym, oficjalnie ogłaszam nabór na betatesty. Ilość miejsc: 6-10. Uproszczona lista wymagań: b. dobra znajomość języka polskiego a także gier G1 i G2:NK, dokładność i skrupulatność, przynajmniej 3-4 godziny wolnego czasu dziennie. Pełną listę wymagań podam prywatnie osobom zainteresowanym. Zgłoszenia standardowo na jeden z poniższych adresów mailowych lub na GG:
- tyson90@op.pl
- thedarksagapl@gmail.com
- GG: 372771

Przypominam też, że zgodnie z wcześniejszą informacją, poszukuję również JEDNEGO extra betatestera, od którego będę wymagał tylko wolnego czasu (min 3-4 godz./dz.) oraz czegoś, co nikomu nie powinno sprawić trudności. Co to takiego? To jest informacja poufna, którą udzielę tylko prywatnie osobie zainteresowanej. W przypadku zgłoszenia się na stanowisko extra betatestera, proszę o zaznaczenie tego w temacie e-maila.

Smok Ożywieniec 13-06-12 23:56

Dzisiaj ruszyły betatesty TDS PL, a jednocześnie został udostępniony nowy filmik. Więcej informacji na stronie projektu.

supercheese 29-08-12 13:52

Bardzo sprawnie Wam to idzie już się nie mogę doczekać ^_^

Smok Ożywieniec 05-10-12 00:38

Informuję, iż właśnie przekroczyliśmy połowę ostatniego dużego etapu polonizacji, oraz dodane zostały nowe materiały do naszej galerii. Więcej świeżych aktualności jak zawsze na stronie projektu TDS PL.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:03.