Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Myrtana (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   gothic 1 gothic 2 gothic 3-ewolucja? (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=19506)

Xardas130 19-08-08 14:53

gothic 1 gothic 2 gothic 3-ewolucja?

Tak jak w temacie chciałbym pokazać rzeczy których nie pokazali inni. Zauważcie że w gothic 1 gothic 2 i gothic 2 nk potwory typu ścierwojady i trolle są takei same. Więc czemu do diabła w gothicu 3 są aż takie różnice? to samo z zbroją paladyna. tu wyglada inaczej a tu inaczej. Myślałem że hagen przybył do khorinis w zbroi z kontynentu , a nie że mu ją zrobioną.

Czyżby w gothicu 3 piranha bytes postanowiła zrobić ewolucje?B)

Skyrim 19-08-08 19:44

^_^Z tą zbroją Paladyna to ja się nie zgadzam ,bo według mnie pancerz Paladyna z G2 i G3 jest bardzo podobny,różnią się od siebie tylko tym że ta druga ma inny herb,no i nie ma hełmu a z tyłu jest umieszczony żelazny kręgosłup.

xeroloth 19-08-08 19:52

Tak trudno ruszyć czaszką i pomyśleć, że bardzo rozwinęła się grafika, toteż potwory jak i inne itemy mają inny wygląd? Tak więc tu nie ewoluowało nic poza grafiką. Nie wiem, co tu jeszcze można ci wyjaśnić. Proszę moderatora o zamknięcie, bo temat imho dziwny.

Xardas130 19-08-08 20:18

ale to nie zmienia faktu że trol nadal mógł być podobny do goryla i włosiony a ścierwojad mógłby być szary i mieć też szary dziób

Skyrim 19-08-08 20:41

:huh:A nie uważasz że taki czerwony ścierwojad bardziej pasuje do klimatu trójki.A troll właśnie w G3 bardziej przypomina goryla,bo ten z G1 i G2:NK raczej przypomina mi King Konga.

martyk14 03-09-08 22:13

to prawda ścierwojady dalej mogły by być takie jak kiedyś ale trolle pasują do trójki

H@rdstyleman 04-09-08 13:34

Powiem tak, mogliby zrobić 3 odmiany ścierwojada, graficznie wyglądałyby jak z trójki ale byłyby różnokolorowe(np te czerwono-żółte, szare z jedynki i dwójki oraz preriowe z NK[zielone])

A co do pancerzy to ani trochę nie są podobne, poza godłem na kirysie.

kamil7124 12-10-08 22:04

Propos ścierwojadów - Jedynka i dwójka, są odgrywane w Khorinis, a trójka w Myrtanie, logicznym uzasadnieniem jest to, że te dwa miejsca są od siebie bardzo oddalone, a co z tym idzie ścierwojady żyły w innych klimatach - inaczej ewoluowały. A co do pancerza paladyna - może to inne zakony?

Diego12 29-10-08 18:03

Według mnie że inaczej wyglądają to przez to że grafika poszła do przodu i po za tym do tej grafiki lepiej pasują i jak napisał kamil7124 miejsce zamieszkania od Khorinis do Myrtany jest bardzo daleko i mogą mieć inny kolor.

Limbaradiel 30-10-08 19:11

Jesli zachodzi tu jakas ewolucja to jest to ewolucja techniki i mozliwosci jakie daje ona tworcą gier komputerowych. Wiadomo ze twarzac modele potworów nie będzie sie opieralo na tych starszych, tylko zacznie sie szukac calkiem nowych rozwiązan.

Riodrian 18-11-08 12:38

Jest w tym jakaś racja. A może to zmiana klimatu, zwierzęta w realnym świecie wyglądają inaczej w Europie niż w Afryce.

Micek1 14-04-09 21:44

Moim zadaniem pancerz palladyna w którym był Hagen to był jeszcze za czasów Rhobara I, a jak był II to zmienił

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:27.