Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Porady i triki (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Najmniejszy lvl (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=37716)

Domas 12-06-12 23:05

Najmniejszy lvl

Było wiele tematow typu "najwiekszy poziom w G2".
A ja zrobię coś odwrotnego.Czy ktos zadał sobie trud by przejsc gre
z jak najmniejszym poziomem?Ja się pochwalę że zostałem paladynem na uwaga...3 poziomie.Na smoki wyruszyłem z 5 :D
Moze ktos cos takiego robił to niech sie wypowie.Jeszcze nie grałem od pojscia do GD wiec po pokonaniu smokow napisze jak poszło.

Tizgar 12-06-12 23:17

technicznie to co mówisz jest nie możliwe wiec ładny kit wciskasz ładny

stoyan yakotich 12-06-12 23:48

Za główne questy dostaniesz więcej expa niż ma się na 5 ale do Dworu Irdorath można iść na bugu nawet na 1

Barneyek 12-06-12 23:55

Ciekawa idea:lol:
Przy najbliższej okazji muszę spróbować, może być naprawdę ciekawie... choć rzeczywiście ten 3 i 5 poziom brzmią dla mnie trochę niewiarygodnie, ale ciężko mi ocenić. Tak czy inaczej, zabawa może być niezła:blush:

Domas 13-06-12 14:24

Zaraz zapodam screeny jak nie wierzycie ;p
Zwyczajnie omijam niemal wszystkie potwory i rozmawiam tylko z kluczowymi postaciami.
Oto screen po dojściu a raczej teleportacji do zamku,z łowcami nawet nie gadałem.wszystkie Pn w siłę u Brutusa poszły,a te 26 zrecznosci to 15 od amuletu a 1 od gobliniej jagody.miecz paladyna konsekrowany mam i lekka kusze

Tizgar 13-06-12 18:00

I na co to jest dowód powiedziałem technicznie niemożliwe bo dostajesz więcej expa nie wciskaj kitu bo za główne questy które musisz wykonać i tak dostaniesz więcej expa niż to co masz

Domas 13-06-12 21:56

Nie kłóć się bo nie próbowałeś kolego.
Grałem tak:wybiegam od xardasa,łapię sztylet z ziemi,i biegne na farme nie zabijając nic,rozmawiam z malethem,kradne ubranie i wchodze do miasta.
Wykonuje zadania dla mateo,torbena,harada,constantina tylko pytam i zostaje czeladnikiem u harada.zaraz potem ide do andre i wstepuje do strazy,potem od razu do hagena po 2 rozdzial i potem na targowisko,jakis pierwszy lepszy miecz,kilka mikstur i do GD.Do zamku dostałem sie wiadomo jak(zygzak miedzy orkami),tam prosto do garonda,biore zadanie i migiem do fajetha,tam zabiłem dopiero zebacze bo musiałem.Potem do diego i nastepnie znowu slalom miedzy orkami i do marcosa.nastepnie przemiana w polna bestie(byla w pokoju obok marcosa) i do zamku.tam zdaje raport garondowi i teleportuje sie na przelecz.
Zaczyna sie 3 rozdzial,Teleport do xardasa,ide do miasta omijajac wargi,potem do koszar,gadam z bennetem,potem zabijam corneliusa,czytam dziennik i do hagena lece zeby zostac paladynem.potem do klasztoru,słonecznego kregu caly czas omijajac wszelkie potwory.zabieram szybko Oko i teleport do klasztoru,gadam z pyrokarem,potem vatrasem,znowu pyrokarem ktory nie ufa Xardasowi,potem do xardasa ktory daje mi klucz do farmy sekoba(skrzynki).Biegne tam,przed domem wypijam miksture szybkosci i migiem do skrzyni.biore ksiazke i uciekam,potem tp do klasztoru,a potem na farme naprawic oko.Potem do kręgu na rytual(Xardas pyrokar i vatras zabili poszukiwaczy).Czekam chwilke i mam zlozone oko,krotka wymiana zdan z pyrokarem,kupno miecza paladyna w miescie,tp do klasztoru na konsekracje miecza,kupuje 4 menzurki,kilkanascie mikstur i teleport na przelecz kolo farmy Bengara.Wchodze do GD omijajac znowu szczury i wilki.po wejsciu od razu tp do zamku,nawet do lowcow nie schode,Biore info i miksurke sily od Orika i biegne zabic bagiennego smoka.Tam robote odwalaja Cipher i Rod,ja sie tylko przygladam i zdobywam 6 poziom.po zabiciu smoka biore skarby i zapisuje gre.

Dalej nie grałem.Nie zrobiłem żadnego zadania pobocznego ani nie zabiłem żadnego potwora ktorego nie musiałem.Tak wiec, Tizgar 5 poziom jest możliwy w 4 rozdziale.Jeśli nadal nie wierzysz to sam zagraj w ten sposób.

Token 14-06-12 12:58

Wszystko fajnie, ale sposób gry wymyślony IMO na siłę, by tylko dokonać czegoś nowego. W sumie nie mam nic przeciwko, ale sam nigdy nie poświęcił bym czasu na coś takiego, zaprzeczającego istocie gry.

MARCINSS 05-08-12 12:16

moim zdaniem to bez sensu przecież mając 5 poziom w 3 rozdziale co mi się wydaje nie możliwe musimy przed wszystkim uciekać żadnej przyjemności z gry.

KlimekPL 05-08-12 13:55

Ale tu nie chodzi o przyjemność z gry. Zobaczcie, chodzi o to, że jeśli przeszło się G2 już milion razy, to dlaczego by nie spróbować czegoś innego i przejść grę z jak najniższym levelem? Bardzo ciekawy pomysł, mógłby aspirować do wyzwania "jak przejść jak najszybciej Gothic 2". I tu nie chodzi o przyjemność z gry, tylko o takie wyzwanie ;)

Sam pewnie spróbuję czegoś takiego, bo ostatnio stare Gothiki trochę mnie już przynudzają

Domas 05-08-12 20:03

Wreszcie pozytywna odpowiedź ;]
Paladynkiem widocznym na screenie pokonałem bagiennego smoka ale potem format miałem a sava nie zachowałem więc może teraz gra magiem?
Pewnie będzie ciężko ognistą strzałą z 50 many na smokach :D

Ran 11-08-12 12:23

Nie wiem, zawsze grałem, aby mieć jak największy lvl Ale jak grałem od nowa 2-3 raz (nigdy nie doszedłem wtedy do GD) to Strażnikiem miałem 3 lvl jak poszedłem do Kolonii. Pisząc, że jest to bezsensowne, stawiacie założyciela wątku pod wielkim znakiem zapytania *?* Zrobił taki temat ponieważ chciał zobaczyć jak mały lvl uzyskali gracze. Wy po prostu nie rozumiecie Jego intencji.
Temat według mnie ciekawy, sam może spróbuje swoich sił w jak najmniejszym lvl.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:59.