Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Pomoc w ukończeniu modów (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Pytania Jaktyl (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=13853)

Sentarion 23-06-07 23:16

Piedestał znajduje się w małej świątyni obok miasta, tuż obok zębaczy i cieniostwora.

Angar@ 24-06-07 12:18

Mam problem mianowicie bilem się z czarnym magiem juz 2 razy (za każdym razem uciekał).W jego świątyni znalazłem rośline dzięki której mogę pływać pod wodą. No i mam przeszukac jezioro. Znalazłem już w nim ognisty kamień (był w takiej jaskini).Kowal zrobił mi z niego amulet dzięki któremu moge spalać przeciwnika.
I teraz moje pytanie co dalej bo nic nie moge znależć w tym jeziorze dalej :/

Arkadius1991 24-06-07 14:17

Pamiętasz w GD w zamku gdzie chowali rudę ?? Musisz tam jakoś się dostać i w tedy wejdziesz do nowej mapy.

Smuggler 26-06-07 22:15

Cytat:

Napisał Thorus17 (Post 313239)
Mam problem:
Po tym jak Czarny Mag uciekł w czasie walki w jaskini mam go poszukać w mieście umarłych lub w pobliżu wielkiej wieży. I jak mówi zapis w dzienniku, nie wiemy gdzie jest to miasto umarłych wiec mamy zacząć poszukiwania w Wielkiej Wieży i w pobliżu jeziora. :lol:
No więc zastosowałem sie do wpisu i... nic.
Nie mogę nic znaleźć? :lol:
Co mam dalej robić? :lol:

To co?
Już nikt mi z tym nie pomoże?
Proszę o pomoc. :lol:

EDIT: Wielkie dzięki Bracie Xardasa.

Sentarion 27-06-07 10:33

Po pierwszej walce z Czarnym Magiem w kanionie rozmawiamy z Wolfem albo z Jamensenem (zależy od gildii), którzy radzą nam porozmawiać jeszcze z Alandrylem. Później udajemy się do wieży, która jest niedaleko cmentarza. Przechodzimy przez most, oczyszczamy wieżę z orków i wchodzimy na specjalną platformę, która zabiera nas na szczyt wieży. Tam wchodzimy na ,,świetlistą drogę'' i jesteśmy w drugiej wieży, gdzie znowu walczymy z Magiem.

Lee5.56 01-07-07 10:08

Ja mam takie pytanie. Co trzeba zrobić by wykonać misję Olgiera gadałem już z Fredem i tym drugim co mówił Bruno, i nikt się nie przyznaje. Nie wiem co mam robić.

Sentarion 01-07-07 20:10

Aby znaleźć lutnię musisz przeszukać wszystkie skrzynie w mieście, a zwłaszcza jedną, w domu tuż obok bramy do miasta .:lol:

Lee5.56 03-07-07 10:24

Mam teraz zadanie zabicia orka(elity) w dolinie, nie znacie jakiegoś sposobu na orka bo jak na razie nie mam z nim szans.:huh::huh::huh:

Ironus 03-07-07 13:02

Cytat:

Napisał Bonk (Post 310220)
ee iescze jeden dopiero sobie teraz przypomnialem
nie mam glosu w jaktylu
sciagnalem ta ubozsza wersje odpalatora modow pod G2 czy to moze by powod??
aha w medu odpalatora msuik/sund deaktivieren jest na off czyli muzyka i glosy powinny byc

Ustaw na on i będzie chodzić, bo off znaczy wyłączone,a on włączone...

Smuggler 03-07-07 15:32

Cytat:

Napisał Lee5.56 (Post 316587)
Mam teraz zadanie zabicia orka(elity) w dolinie, nie znacie jakiegoś sposobu na orka bo jak na razie nie mam z nim szans.:huh::huh::huh:

Najlepiej kup sobie zwój z zaklęciem "Przyzwanie szkieleta". Szkielet radzi sobie z orkiem bez większych problemów. Taki zwój można kupić u Freda. :lol:

Benio 04-07-07 08:49

Wycztałem dużo odpowiedzi na zadania których nie mogłem rozwiązać, a teraz moje pytanie: Gdzie jest ten kamień (jakis na A) co Elyas (jakoś tak) może w nim wyrzeźbić posąg dla tej babki.

Scorpix 04-07-07 11:36

Mam pytanie

Taka jedna facetka co stoi obok jednego z kupców co była misja żeby sie pobili. Mówi mi ze mam znaleźć dla niej dzika rzepę.I gdzie ta rzepa jest bo nigdzie jej nie widać.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:52.