Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Pomoc (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Gdzie jest hełm pierwszego paladyna? (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=26069)

mortis7 07-03-09 14:50

Helm Pierwszego Paladyna

Witam, ni cholery nie moge go znalezc. Wiem, ze jest w Geldern, przeszukalem juz te 2 magazyny (jeden pilnowany przez 2 straznikow i drugi w "piwnicy" pilnowany przez jednego). Zle szukam? Z gory thx za pomoc :)

Varc 07-03-09 14:53

Kompletnie źle szukasz ! On nie jest w żadnym magazynie. Wróć się przed "Magazyn w Piwnicy pilnowany przez jednego orka " , ta piwnica jest pod budynkiem z dwoma szamanami .Wejdź do tego budynku następnie zobacz na szafkę po prawej , tam stoi upragniony hełm.

Tokmok 07-03-09 14:55

Hełm pierwszego paladyna jest w pracowni szamana Grimbolla (powyżej tego magazynu w piwnicy). Leży sobie na komodzie niedaleko wejścia.

Prezesso 20-03-09 23:33

Dla ułatwienia użyj czaru telekinezy gdy wejdziesz do pomieszczenia z szamanami, na pewno jego nazwa zostanie podświetlona.

Gevil 16-06-09 20:26

hełm pierwszego paladyna - skradziony ?

Wchodze do chaty szamanow czyli tam gdzie jest grimboll i nie ma :blink:
czy ni ejest z tym hełmem tak jak z towarami dla urkrassa ?
te towary raz jak gralem byly u ortegi a raz na ognisku w pobliżu cape dun
podejrzewaz ze z tym helmem jest tak saamo.
czy kltos mial podobny problem ? szukam tego helmu po wszystkich chatach i skrzynkach ale nic ;/ nawet z telekineza wlaczona porzegladalem chatki ale to nic nie dalo
prosze o pomoc.

Kyle 16-06-09 21:42

1.70+? Zajrzyj do miejskiego skarbca i piwnicy pod domem Grimbolla.

Towary Urkrassa zawsze są przy ognisku na wybrzeżu, a przynajmniej u mnie zawsze tak było, a parę razy to grałem... U Ortegi są skrzynie z oliwą.

-PeteR- 16-06-09 22:48

Hełm jest na komodzie u tego całego Grimboll'a. Te towary i oliwa wyglądają tak samo, więc mogło Ci się pomyłic...

Gevil 17-06-09 11:07

nie moglo mi sie pomylic bo bylem u ortegi na jednej grze i bylo i oliwa i towary a raz byla tylko oliwa a towary obok ogniska.
sprawdze ten skarbiec i piwnice.

Ooki 18-06-09 02:28

Co do hełmu to jest właśnie w piwnicy pod laboratorium szamanów temat już został poruszony wcześniej z tego co zdołałem zauważyć..pomiędzy domem Maga ognia a szamanów jest zejście do piwnicy pilnowane przez jednego elitarnego ale raczej nim nie bardzo trzeba się przejmować..Tam jest i hełm paladyna i klucz do skarbca.

Co do towarów dla Urksasa z Cape down (czy jakoś tak) ja dwa razy spotkałem je przy ognisku, u Ortegi tylko oliwę miałem.

Pozdrawiam.

sir Blacha 28-06-09 14:42

Spona

Jak sie bedzie elita czepial to zejdz na dol i wyjmij bron jak do ciebie podejdzie to go zabij nikt nic nie powie

marus33 17-07-09 11:29

skrzynie Urkarassa sa przy ognisku wychodząc z Cape Dun idąc prosto skręć lekko w prawo . przy ognisku będą 3 duże skrzynie z towarami i chyba 4 bandytów . to są leszcze na pewno dasz im radę

ArcyDemon 17-07-09 19:34

Hełm jest w piwnicy pod domem szamanów trzeba mieć umiejętność: Otwieranie trudnych zamków. I przy jego drzwiach chyba nikt nie stoi.
A towary dla Urkassa są u Bandytów przy ognisku na wybrzeżu na krańcu, jak się wychodzi z Cap Dune to wystarczy skręcić w prawo dojść do krawędzi ziemi i iść cały czas aż dojdzie się do Bandziorów.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:30.