Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Porady i spoilery (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=126)
-   -   pożeracz czaszek (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=20799)

Dawidos_94 07-12-08 01:47

pożeracz czaszek

otóż zwiedzając okolice, postanowiłem isć do światyni trelis (w podstawce tam gdzie byl ten szaman, co trzeba było zabic umarlaków) zobaczyłem 2 orków i zabronili mi wejscia. ale ja zaciekawiony:lol: pobieglem na hamca do konca tej świątyni ii znalazłem pożeracz czaszek - zadaje 280 dmg:blink::blink:było też pełno trupów :D..swoją drogą ciekawe czy to ma związek z fabułą...

Hans92 07-12-08 01:57

Sam budynek jest pilnowany tylko z jednej strony, gdy zajdziesz od tyłu będzie tam stał Wojownik który nawet na ciebie nie spojrzy :blink:

Dawidos_94 07-12-08 02:00

nie wiedziałem.. xD..a wiesz cos wiecej na temat tej broni? i tych truupów? co tam sie działoo :lol:

EDIT - Tobie sie pomyliło z tą swiatynią w trelis..tego miejsca nie ma w G3 a mi chodziło o tą świątynie gdzie był szaman..

Webster 07-12-08 22:11

Cytat:

Napisał Hans92 (Post 423709)
Sam budynek jest pilnowany tylko z jednej strony, gdy zajdziesz od tyłu będzie tam stał Wojownik który nawet na ciebie nie spojrzy :blink:

Z tym że mój drogi Hansie mu chodzi o świątynie pradawnych, a ta ma tylko jedno wejście (Ciekawostka: Nad świątynią jest człowiek który zagaduje nas gdy prowadzimy Inoga do Anoga, czyli "Tajemniczy Wędrowiec") Jeśli chodzi o trupy. Jak będziesz w Gocie, to w jaskini gdzie był teleport do Króla będą również trupy, z czego wynika że te trupy (W świątyni oraz w Gocie) to nic innego jak trupy z walk Gorna z Thorusem. Co tyczy się zaś broni. W jej opisie pisze że była ona prezentem dla Orków wykazujących się w walkach z ludźmi, lub coś w tym stylu, śmiem twierdzić że zginął tam jakiś ważny ork. Reasumując, to wszystko jest tylko po to by dodać smaczku tej (Marnej) grze.

Hans92 07-12-08 22:17

Cytat:

Napisał Xadamoon (Post 423953)
Z tym że mój drogi Hansie mu chodzi o świątynie pradawnych, a ta ma tylko jedno wejście (Ciekawostka: Nad świątynią jest człowiek który zagaduje nas gdy prowadzimy Inoga do Anoga, czyli "Tajemniczy Wędrowiec") Jeśli chodzi o trupy. Jak będziesz w Gocie, to w jaskini gdzie był teleport do Króla będą również trupy, z czego wynika że te trupy (W świątyni oraz w Gocie) to nic innego jak trupy z walk Gorna z Thorusem. Co tyczy się zaś broni. W jej opisie pisze że była ona prezentem dla Orków wykazujących się w walkach z ludźmi, lub coś w tym stylu, śmiem twierdzić że zginął tam jakiś ważny ork. Reasumując, to wszystko jest tylko po to by dodać smaczku tej (Marnej) grze.

Tajemniczy Wędrowiec - gdzie jest ta jaskinia z tymi elementami pancerza??

Webster 07-12-08 23:06

Tego niestety nie wiem, ale postaram się jutro poszukać i opisać drogę.

PS Chciałem powiedzieć że owy człek stoi przed pewną jaskinią, w tej jaskini znajdują się 3 pełzacze, po ich zabiciu i mozna zauważyć na stole pewną błyskotkę, jest o Amulet o ciekawej nazwie, bo nazywa się... zostawię wam to do odkrycia:) Powiem tylko że daje 50+ do obrony przed zimnem,ciepłemi kilkoma innymi rzeczami. Aha, zapomniał bym, amulet ten jest wart całe 75000 szt złota.

Babo 08-12-08 00:03

<SPOILER> To jest amulet Adanosa, ciekaw jestem skąd się to wzięło, skoro podobno według zakończenia poprawnego fabularnie ( zapomniałem słowa :D ) czyli przejścia z Xardasem do "nieznanych" regionów, zniszczyliśmy wszystkie artefakty Adanosa. </SPOILER>

Heh, zresztą przecież twórcy zostawili wszystkie questowe przedmioty z G3 jak beczki z rybami w silden, kamienne korzenie do naprawy kamienia druidzkiego Porgana itd. itd. Co najśmieszniejsze wyśwatla nam się ich nazwa, ale nie można ich podnieść :lol:

Dawidos_94 08-12-08 00:18

A coś o samej broni wiecie? ma jakiś związek z fabuła? czy tylko tak dali dla smaczku i żeby ktoś miał jakąs dobrą broń do dzierżenia? :D

EDIT : Idąc do Cap Dune spotkałem myśliwych miałem im pomóc w zabiciu orków, gdy juz to zrobilem opróżniając ich ciała znalazłem Gniew Innosa :D ciekawe co robił u nich ten mieczyk :D

SIMON 100 11-12-08 14:40

Ja mam chyba już ze cztery pożeracze czaszek.
Jak na razie jest to moja najlepsza broń z dodatku. Po naostrzeniu i pobłogosławieniu zadaje 300 obrażeń.
Ciekawostką jest jeszcze fakt, że można go używać jako broń jednoręczną z tarczą oraz w walce dwoma takimi mieczami.

Dawidos_94 11-12-08 14:53

Simon, a wiesz może coś o Superpoteżnym mieczu innosa? idz do jaskini gdzie jest czarny trol i skrzynka oriontusa ale nie bierz od niego zadania to tam bedzie leżał własnie ten miecz ale nie będzie sie go dało wziąść :/ jak ktos wie coś o tym mieczu niech pisze :blush:

SIMON 100 11-12-08 14:57

Nie, z tym mieczem się nie spotkałem.
Która to jaskinia z trollem?

Dawidos_94 11-12-08 15:00

Simon, wiesz gdzie jest jaskinia z tą skrzynią oriontusa? czy jakoś tak. daje nam klucz własnie ten oriontus trza go do gabriela zaprowadzić. ale jak da nam klucz to już tej broni nie będzie :/, wez idz od montery troche w góry i pochodz po jaskiniach. ja własnie tą jaskinie tak znalazłem

EDIT : Xeroloth tam w jaskini pełzaczy na stole u mnie nie ma tego amuletu, albo to bug albo patch usunął :P

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:50.