Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=182)
-   -   Nowe czynności i itemy (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=29553)

Urshak123 07-04-10 16:03

Nowe czynności i itemy

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, jakie nowe itemy i czynności wprowadzili byście, do Gothica .

Na przykład w modzie The Den, spotykamy się z nabieraniem wody. Do tego służy nowy item - "tabakierka na wodę".

Możecie też tu wymyślać nowe bronie, podać , jakie zadają obrażenia, ile siły/zręczności wymaga ta broń itp.

Na przykład taka czynność: jedzenie z tależa, lerzącego na stole, czy obstawianie za złoto ścigające się, np. wytresowane wilki.

Napiszcie co wy byście dodali!:)

Ps. jeżeli gdzieś coś napisałem razem (np. cowy) to wina mojej klawiatury

Hszonszcz 07-04-10 20:44

Umiejętność chodzenia po ścianach, cichego zabijania, wiszenia na suficie. Taki Ninja..

Alembik_Vina 07-04-10 22:07

Kurcze ja bym dodał przede wszystkim możliwość obstawiania walk, ale walki takie nie mogłyby się odbywać codziennie żeby było ich kilka w grze i żeby nie można się było spodziewać efektu.

Dodał bym itemy, które występowały w gothic 1 i 2, różne od łuku Diego poprzez łój kretoszczura po roślinki i trofea aby były podobne

Dodał bym stare szaty naszych towarzyszy, np Diego żeby zakładał strój cienia na specjalne okazje.

Tak więc przede wszystkim również nurkowanie.

Ja nie chce nowych czynności i nowych rzeczy. ja chce stare czynności i stare itemy :'(

Vezone 08-04-10 00:24

Ja bym chciał żeby była możliwość siadania gdzie się chce i sikania kiedy się chce np Bulko w G2NK.

mkulak0 22-04-10 18:28

Coś super :-)

<-mkulak0->
Ja bym dodał coś wogóle nowego. Mianowicie - Aury.B)
Za bycie pomocnikiem myśliwego w jakimś polowaniu dostalibyśmy - Aurę Myśliwego. + 20 obrony przed bronią + 15 przed łukami +5 przed magią. Była by też aura maga ognia, maga wody, druida, itd. Było by super. I można było by je ulepszać np. W kapliczkach, przed kapłanem. W atrybutach były by informacje o nich (aurach). Bardzo by to wzbogaciło got... Arcanię. Jak podoba wam się mój pomysł?:confused:
<-mkulak0->

ucho180 22-04-10 21:30

Ja bym dodał umiejętność robienia zupy, i możliwość żeby w mieście były zawody wyścigów zwierząt

Matheo7 23-04-10 08:19

A ja wezmę przykład z jednego kolegi otóż bardzo ale to bardzo by się przydało ciche zabijanie, to byłoby coś nowego i zarazem bardzo fajnego. A poza tym takie zwykłe czynności życiowe, może gotowanie?

Smutas 23-04-10 12:25

I do tego jeszcze możliwość szycia sobie ubrań, posiadanie włąsnego domu z ogródkiem gdzie sadzilibyśmy rzepę i bagienne ziele. Kilka świnek i krówek, i w ogóle trochę dodatków z Simsów...
Nie przesadzacie? Kto by w to potem grał?
Jedyne co mi z podanych tu pomysłow podeszło to zakłady na walki. Ale byłbym za tym aby było coś podobnego do aren z G3, a obstawialibyśmy własne potyczki.

Ulv 23-04-10 13:12

farma? czemu nie. jeśli mielibysmy własną chatkę gdzieś tam, a przypomnę, że mieliśmy w gothicach własne domostwa, możnaby zrobić coś w rodzaju ogrodnictwa jako alternatywę na znajdywanie jedzenia do regeneracji HP czy robienia unikalnych potraw jak w risenie, lub zarabiania kasy.

Stalker_wilk 23-04-10 14:15

Mi tam by pasowało zajście kogoś od tyłu i poderżniecie gardła
Dobrze by było gdyby było troszkę z obliviona chodzenie po wodzie (czar)
kupowanie domów i ich urządzanie lewitacja

Z broni dodałbym jakiś mroczny magiczny mieczyk w stylu szpon beliara
np kto grał w obliviona wie co to miecz umbry miecz taki powinień mieć dosyć duże obrażenia ale bez szaleństw powinien zwiększać nieco staty
no i może jeszcze jakiś potężny kostur

Falqon 23-04-10 14:59

Mogło by dość to, że mamy własny dom, możemy obstawiać i oglądać walki innych na arenach. Może wspinaczka (choć jakoś nie wyobrażam sobie wspinaczki w zakutym w zbroje i mieczem na 2m na plecach). Brudzenie się (chodzi mi o to, że biegając po bagnach nasza zbroje będzie cała ubłocona itd.)

Niewolnik 26-04-10 20:35

A ja... ehm... zapomniałem... A, ee mogłyby być kostury, które powiększałyby obrażenia magii. Np. Kostur Maga Ognia... powiększałby obrażenia od: Kuli ognia, Dużej kuli ognia, deszczu ognia, ognistej strzały, burzy ognistej itd. To tyle... Żegnam

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:27.