Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Vortal (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Nowy numer (4-5) Głosu Khorinis (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=6535)

Tuner 20-06-05 21:21

Numer 4-5 Głosu Khorinis. Dlaczego tak późno - o tym we wstępniaku. Zapraszamy do lektury.

Pobierz GK 4-5 [dl tymczasowo wstrzymany]

Komentarze mile widziane.

Magnat 20-06-05 21:41

No, ten tego... WRESZCIE! Samym sukcesem jest fakt wydania tego numeru. ;)

Jednakże trochę się zawiodłem na osobie składającej. :) Po pierwsze nie wymieniłeś mnie w spisie redaktorów (wogóle wymieniłeś stary team), Tuner, po drugie nie ma plebiscytu, po trzecie - gdzie się do kurwy nędzy podziały Nowe Dni ŚP, które tyle pisaliśmy z Ardem? :| Z tego co wiem miały być. ;) Nie ma również jednej z moich recek opka.

Fajnie obrobiłeś nasze recki Gwiezdnych Wojen. Zdania raczej odmienne, widać, że masz sentyment do starych ST. Ja lubię takie sztuczne kino, nic nie poradzę - taki mój wiek. :unsure:

Numer radzę złożyć "na czysto" kiedy Advo wrócić i dać na stronei głównej GS.

Tuner 20-06-05 22:54

Za wszystkie bugi typu brak jakiegoś tekstu (w tym numerze) odpowiedzialny jest Adv. On wrzucał teksty o szablonu (przy okazji robiąc za korektę), ja dodałem zdjęcia, okładkę, wstępniak, ponumerowałem strony, wprowadziłem jakieś tam komenty i wynik wspólnej pracy widzicie powyżej. Podział prac z numeru na numer jest różny i stale się zmienia. Większych zmian w tym numerze nie przewiduje poza małymi poprawkami typu: dodanie ciebie Magnat jako redaktora.

Oficjalny komentarz Adv'a już niebawem, gdy tylko nastąpi zaćmienie słońca i admin będzie mógł spokojnie wyjść z ukrycia (a poważnie: patrz wstępniak tego GK).

EDIT:
Cytat:

Originally posted by Magnat@20-06-2005, 20:41
Zdania raczej odmienne, widać, że masz sentyment do starych ST.
199133

Nie mam sentymentu. B)

Rezydent 20-06-05 23:37

A mnie się podobało. Na szczęście jest tego tyle, że jeszcze długo będę to przerabiał (chociaż do ukazania się nastepnego numeru, na bank tego nie wystarczy) :D Aha, Tuner, kilka linków w GK prowadzi donikąd. Miłej zabawy :P

Bandyda 20-06-05 23:41

Materiał ciekawy. Dwa wywiady, średnie dni ŚP, tricki... no spoko, ale jak patrzę na całokształt, to wyszło dość kiepawo :unsure: Spowiedzałem się czegoś więcej po takim czasie oczekiwania. Jednak to nie znaczy, że jest fatalnie. Najlepszy był numer 3 ;]

Fragles 21-06-05 00:18

Pewnie wyjde na starego zrzędliwego Murzyna, no ale też myślałem że będzie lepiej... Narazie nie wszystko żem przeczytał, ale jak na to patrze to oczekiwałem półtore razy tyle :) Gdyby jeszcze był na czas, to przebolał bym to, może nawet podobało by mi się... Lecz gdy takie spóźnienie to robie się markotny nieprzeciętnie :P

Rezydent 21-06-05 00:30

Tak to jest, jak się na coś czeka bardzo długo. Przez tyle czasu, zdążyliśmy nabrać różnych oczekiwań co do nowego GK. Ja sam wyobrażałem sobie niestworzone rzeczy. Niemniej jednak, nie jest źle. Przynajmniej ja sie nie rozczarowałem.

PS. Jasne, że mogło być lepiej. Zawsze może być lepiej :D

Elemental 21-06-05 07:18

Nooo... dużo czasu to zajeło ale nareszcie jest nowy GK :D

Okładka nawet fajna ;) Wywiady z Melkiem i z Narteą też fajne. Niektóre pytania były dobijające :D

Cytat:

Materiał ciekawy. Dwa wywiady, średnie dni ŚP, tricki... no spoko, ale jak patrzę na całokształt, to wyszło dość kiepawo  Spowiedzałem się czegoś więcej po takim czasie oczekiwania. Jednak to nie znaczy, że jest fatalnie. Najlepszy był numer 3
Yhy... podzielam zdanie Bandydy po tak długim czasie mogło by to być coś lepszego ale ogólnie nie jest aż tak źle... Widziałęm gorsze gazetki :lol:

Silnikos 21-06-05 12:39

Fajne, przeczytałem już chyba ponad połowę - wcale nie jest tego tak dużo. Dobry numer, choć nie warty kilkomiesięcznego oczekiwania. Życzę lepszego składania numerów w przyszłości :szcz:

Macus 21-06-05 17:55

Ehh... no dobra, da sie czytac ale wiele osób zawiesi sie na takiej małej strzałece :D :D Dobra... numer sredni, moim zdaniem najlepszy był pierwszy :D Pełno humoru, pozadna klasa. A tutaj niby duzo, ale jakos nieciekawie :]

Bedi 21-06-05 18:53

Fajnie te spodkanie było akurat w moje urodziny :) :) :)

Advocate 21-06-05 22:14

Mimo poharatanego terminarza, numer sie udal, w stosunku do poprzedniego zostal miarowo opasany w teksty, lecz nieszczesliwie go wydano (palce mi sa niezbedne, wiec pozostawie to bez wiekszego komentarza). Pechowe okolicznosci wplynely, heh tradycyjnie, na poslizg jeszcze wiekszy. "100%-owa" data dla ekspansji nr specjalnego wyznaczona byla na 2-3 tygodnie wstecz.

Stron jest bardzo duzo, a gdyby nie moj komputerowy wypadek, byloby jeszcze wiecej. Wdarlo sie kilka pomniejszych bugow, przez brak mego ostatecznego szlifu. Konstatujac, z perspektywy nie-abonenta najnowszy GK stanowi lakomy kasek.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:51.