Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Dyskusja (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Wasza ulubiona droga... (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=23318)

Tabrox 30-04-09 18:40

Wasza ulubiona droga...

No właśnie ...Droga Innosa , Beliara , a może neutralnego Adanosa?^_^

Bzyku126p 30-04-09 18:42

Inek najlepszy nie ma co bezi miał szczęście!:unsure:

Kyle 30-04-09 20:14

Zagłosowałem na Beliara. Co prawda jest najgłupsza (wybij wszystkich), ale przynajmniej można się pobawić. Asasyni są moją ulubioną frakcją, więc zdobywanie rep u nich to sama przyjemność.

Zastanawiałem się nad Adanosem, ale tam nie ma nawet czasu pobawić się ostatnimi czarami, ani nie dostaje się cząstki boskiej mocy. Powinny być jakieś dodatkowe zadania od Xardasa jeszcze. Zakładając, że Rhobara i Zubena zabiło się wcześniej, zaraz po obraniu ścieżki biegnie się do Nieznanych Krain i koniec gry. ;/

Natolin 30-04-09 20:30

Oczywiście, że droga Innosa. Po pierwsze, dlatego, że jestem w Królestwie:lol:. Po drugie, jest to jedyna droga, którą przeszedłem G3 (tzn. częściowo przeszedłem). Po trzecie, trochę głupio to wygląda jak w G1 i G2 walczysz za Innosa, a w G3 pomagasz orkom i Beliarowi, a więc można powiedzieć - z przyzwyczajenia. Po czwarte, jest chyba najłatwiejsza. Po piąte i najważniejsze, nie wiem jak wyglądają inne drogi, ale ta przypadła mi do gustu.

Orient 30-04-09 21:53

Droga Innosa - sprawiedliwa, prawa, aczkolwiek trochę nudna
Droga Beliara - totalna eksterminacja i sieka - nice xP
Droga Adanosa - ciekawa i z tajemniczym zakończeniem

Głos idzie na drogę Adanosa, gdyż kończy się najbardziej interesująco ;]

Barteq12 01-05-09 09:36

Zdecydowanie droga Innosa! Jest dobrym bogiem w przeciwienstwie do Beliara.No i podam taka ciekawostke ze Beliar jest wzorowany na punkcie upadlego aniola Beliala czyli inaczej diabla wiec nie wiem jak mozna wybrac jego droge.Przeszedlem gothica 3 az trzy razy i ani razu po stronie Beliara 2x po stronie Innosa i 1 po stronie Adanosa.

Laters 01-05-09 10:56

lol pan wyzej chyba troche za duzo przed kompem siedzi przeciez to jest tylko gra tu chyba nie ma nic do tego czy bogowie w g3 sa upodobnieni do naszego a beliar do diabła.

Co do tematu to chyba moja ulubiona droga to Adanos bo w koncu pomaga nam nasz stary znajomy a poza tym u orkow zeby pogadac z kanem musisz miec 75 rep a u innosa z rhobarem nic wiec wybieram adanosa

Szlugi12 01-05-09 13:46

A moją ulubioną drogą jest droga Adanosa a dlatego bo, jest bardzo tajemnicza, nieznane krainy, idziemy z naszym dawnym mentorem Xardasem, żaden bóg nie wygrywa (Innos i Beliar) i przede wszystkim, jest to główna droga w Gothic 3, potrzebna do kontynuacji Gothic 3 ZB

ArcyDemon 02-05-09 16:34

Moją ulubioną drogą jest droga Adanosa. Ponieważ Bezi zostaje neutralny czyli nie próbuje się przypodobać żadnemu z bogów, zostawia los w swoich rękach. I też dlatego że pomaga nam ją wybrać nasz stary znajomy Xardas.

Nederland 02-05-09 16:58

Głos poszedł na Innosa.
Droga Innosa jest moją ulubioną drogą, zdecydowanie. Być może to, że jestem w Królestwie ma na to jakiś wpływ, ale nie sądzę. Nie zgodzę się z tym, że Droga Innosa jest najłatwiejsza, orkowie są dosyć trudni do pokonania, szczególnie na patchu 1.72.

danielsko 02-05-09 18:13

Ja wybrałem 2x drogę Innosa i 1x drogę Adanosa więc moge się na ich temat wypowiedzieć.

Drogę Innosa polecam graczom trochę bardziej zaawansowanym, ponieważ trudniej zabijać Orków niż Buntowników. Więc droga Adanosa wydaje się być bardziej racjonalnym wyborem. Jednak większa część graczy(tak było w moim przypadku) na początku wybiera drogę Innosa. Mimo wszystko wybór należy do was. Miłej gry,

Olivander 02-05-09 21:22

No to ja skubnę aż za...Duken ty wmiataczu!

Jako że jestem z Królestwa formalnie muszę zaznaczyć drogę innosa, bo posądzono by mnie o jakiś konfilkt religii.
Lecz.(tu powinna być . ;chwila milczenia).nie jest doskonała. Żadna droga nie jest doskonała, a jednak każda ma swoje plusy.

Innos daje szansę dobra ludziom to samo czyniącym. Jednak dochodzi w szeregach innosa do zła, niekoniecznie mówiąc o grze (wyobrażenia).
Takie małe przecieki złowrogości wśród paladynów, zabijają innych a czasem nawet pod przymusem jakiegoś czynu (bez aluzji -_-).

A Asasyni wzięli Beliara za bóstwo ponieważ zapewne tylko on chciał ich przyjąć. Ponoć asasyni są plugawi, są i byli! Byli śmieciami którzy zabijali się żeby przeżyć. A teraz chasają(?) sobie po plażach i tarzają się w kasie, jak nie jeden to drugi.

Adanos to frajer po prostu =.= Mam hipoteze że jak bogowie byli mali, to Innos oczywiście sprawiedliwe oko, Beliar łobóz, a Adanos ciamajda. Kamień papier nożyce i dla Adanosa brak było miejca w siłach. Więc postanowił być męczydupą obydwóch.

Wybaczcie, lubię pokomikować. W każdym razie Innos to taki prezydent polski.
Polityka i sztuczne prawo ;)

(Mówię o grze, u nas w królestwie jest RESPECT)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:23.