Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=182)
-   -   ArcaniA na PS3 dopiero w 2011 (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=31712)

Macrentofeth 05-08-10 19:50

ArcaniA na PS3 dopiero w 2011

Jak poinformowało JoWooD w oficjalnym komunikacie prasowym premiera gry ArcaniA: Gothic 4 w wersji na konsolę PlayStation 3 odbędzie się dopiero w pierwszej połowie 2011 roku. Tym samym JWD potwierdza premierę wersji PC i X360 12 października 2010 r. Jak można wywnioskować z komunikatu powodem przełożenia premiery jest kwestia jakości produktu.

Wiedeń, Austria, 5 sierpnia 2010, JoWooD Entertainment i BVT Group ogłasza wydanie wersji na PS3 ArcaniA: Gothic 4 w pierwszej połowie 2011 r. Następca popularnej na całym świecie serii Gothic ukaże się na konsolach obecnej generacji po raz pierwszy, oprócz komputerów PC. Wersje Xbox 360 i PC trafią do sklepów w dniu 12 października 2010 r.

Podczas tworzenia ArcaniA: Gothic 4 został postawiony nacisk na jakość. Gracze wersji PlayStation 3 będą posiadali tą samą, wysoką jakość produktu jak klienci z Xbox 360 i PC. Powoduje to dostosowanie daty premiery i ustawia kurs na znakomite gry na wszystkich platformach.

Czyżby wersja na PS3 była niewystarczająco dopracowana, a JoWooD w obawie przed kolejną klęską poszedł po rozum do głowy zamiast wydawać nieukończony produkt?

Elem 05-08-10 22:01

Rzadkie zjawisko, że gra na konsole ukazuje się po premierze na PC.

Ja nie mam konsoli więc mi to wisi,a znana jest wersja językowa? Cena?
No i chyba na PS3 będzie ta bardziej 'fablowska' kolorowa wersja....

A opóźnienie spowodowane jest pewnie tym, że twórcy zaaplikują łatki i poprawki po pierwszej fali krytyki od fanów.

@down

aha, ale druga częśc posta na temat ;p

Macrentofeth 05-08-10 22:10

Przeciez od marca wiadomo, ze gra bedzie na kazdej platformie w pelnej polskiej wersji, a sugerowana cena pc to 139, a konsolowa 219. sugerowana tzn 'empikowa'.
cos nie czytamy strefy nad ktorymi napracowalo sie tylu ludzi jak i newsow :] wyszukiwarka nie jest od parady :p

http://www.gothic.phx.pl/news.php?id=1785
http://www.gothic.phx.pl/news.php?id=1736

kubag02 05-08-10 23:30

A ja teraz mogę dumnie się pośmiać posiadaczom plejaków w oczy- dobrze wam tak! Nacieszcie się tymi waszymi God of Warami i Among Thieves'ami !! Dobra, tyle na temat wojny fanboyów. Cieszy mnie wiadomość o późniejszej premierze Arcanii na PS3, niech (choć w najmniejszym stopniu) żałują hehe :D

MajorPan 05-08-10 23:48

Cytat:

A ja teraz mogę dumnie się pośmiać posiadaczom plejaków w oczy- dobrze wam tak! Nacieszcie się tymi waszymi God of Warami i Among Thieves'ami !! Dobra, tyle na temat wojny fanboyów. Cieszy mnie wiadomość o późniejszej premierze Arcanii na PS3, niech (choć w najmniejszym stopniu) żałują hehe :D
Kolego, uważaj co ci nie pryknie z podniecenia, eh... Z czego w ogóle ta radość, co? Konsola jak konsola, xbox, czy plej, nie ma różnicy... Tylko takie, ekhm... jak ty robią jakąś faworyzacje miedzy posiadaczami konsol... eh... Wyjdź się przewietrz, nastepnie zastanów się co ty w ogóle wnosisz na to forum, a na koniec napisz coś na poziomie, yo.

kubag02 05-08-10 23:58

Och, przepraszam szanownego Pana. Przecież odrobina luzu jest śmiertelnie szkodliwa. Trzeba całe życie spinać (za przeproszeniem) pałę, aż żyłka pęknie- tym bardziej w wakacje! Mimo wszystko nalegam o danie mi ostatniej szansy, o pokutę i rozgrzeszenie proszę ...

Hadrian 06-08-10 00:05

Panowie(i gdzieś z boku panie^_^), otóż chyba to dobrze, trochę mnie to wkurza, xbox, PS3 to dla mnie prawie to samo, to taki komputer/PS2.
Wracając to nadciągam z pytaniem czemu tak późno? Aż takie napotkali problemy?

ThisIsGothic3 19-08-10 13:12

Napewno Gothic Arcania na PS3 nie jest zbyt dobrze dopracowana

aku97 19-08-10 19:36

Zgadzam się z MajorPan że xbox i play to to samo ( no trochę PS3 jest lepszyB))

A premiera arcani na PS3 będzie pozniej poniewaz tworcy musza popracowac nad grafika.

Szkoda tylko ze tak dlugo bo nie mam ochoty tyle czekac.

Na ten komp co mam to mi pewnie nie wejdzie.

Dzieki bogu za konsole:lol:

Xsant 19-08-10 21:46

Uff... Dobrze, że premiera wersji na Xbox'a nie zostanie przełożona. A na PS, gry tworzone na różne platformy, często są opóźnione.

Cytat:

Napisał aku97 (Post 646289)
( no trochę PS3 jest lepszyB))

Chciałoby się. :spiteful:

Cytat:

Napisał kubag02 (Post 639167)

Podbijam. ;]

Rhobar VI 19-08-10 23:12

Cytat:

Napisał Xsant (Post 646347)
Uff... Dobrze, że premiera wersji na Xbox'a nie zostanie przełożona. A na PS, gry tworzone na różne platformy, często są opóźnione

Xsant, już pół świata wie że specjalnie dla Arcanii kupiłeś X-pudło^_^. Ale tak czy siak to masz ogromne szczęście.

Cytat:

Napisał kubag02

I tu masz rację, oni nas wyśmiewali że nie mamy na PC "gódofłora" to teraz my się pośmiejemy. Pozdrawiam kolegę "konsolowca" którt zapewnie gra teraz w God of War 3.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:36.