Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 (http://forum.gothic.phx.pl/index.php)
-   Gry (http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Problemy z grami: Kwestie techniczne, fabuła itp. (http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=16191)

SZachu 31-12-03 12:53

Problemy z grami: Kwestie techniczne, fabuła itp.

Jeśli ktos gra lub grał w Return of the king niech mi pomoże! Mój problem jest taki, że w każdej misji gram Samem i nic na to nie moge poradzić. Help!

Badziewiak007 31-12-03 16:46

Re: Return of The King

Cytat:

Jeśli ktos gra lub grał w tą grę to niech mi pomorze! Mój problem jest taki, że w każdej misji gram Samem i nic na to nie moge poradzić. Help!

W pierwszej misi jak sie rozpoczyna gre po raz pierwszy to ci się ona włancza automatycznie to grasz Gandalfem to możliwe są takie wyjścia:

1. Przeinstaluj gre
2. masz z grą coś nie tak
3. demo
4. zainstaluj u kumpla i sprawdz

Pakosławic 31-12-03 16:59

Jak juz mowilem masz pirata, i nic z tym raczej nie zrobisz. :(

Qulis 23-01-04 18:52

Qudditch Worl Cup

Mam pytanie dotyczace tej gry a brzmi ono tak: Jak w hogwarcie pzejsc trening "combos" bo za kazdym razem jak trafie do obreczy to mi dodaje 10 sekund do ogolnego czasu a chce tam pobic rekord szkoly bo brakuje mi tylko jednej karty z Hogwartu.

Edyt. Widze ze chyba nikt nie wie jak to zrobic wiec mam nowe pytanie a raczej prosbe niech mi ktos to przetlumaczy: "Score 3 Combo goals in a match" bo nie wiem co mam zrobic zeby dostac jedna karte bulgarii.

A jak i tego nie wiecie to napiszecie ktory stadjon narodowy najbardziej sie wam podoba i ktore specjalen zagranie druzyny jest wedlug was najlepsze, ja sadze ze najlepsze stadjony ma Japonia i Australia i te druzyny maja takze najlepsze zagranie (Australja serfing, Japonia karate)

lord faker 23-01-04 23:05

Jerzeli w misjach dla Legolasa, Gimliego, Aragorna i Gandalfa też grasz Samem to masz fajnego buga.

SZachu 24-01-04 11:40

Wszystko już gra! Wystarczy mieć odpowiedniego cracka. Topic do zamknięcia.

Clinton 27-01-04 11:31

"Score 3 Combo goals in a match" - Musisz strzelić conajmniej 3 gole jakimś combosem :).

Elminster 01-02-04 09:48

A chodzi ci o HP kamien filozoficzny czy komnate, bo jak o kamien to nie trzeba nic strzelac w obręcze tylko złapac znicza tego małego co tak swieci.

Qulis 01-02-04 10:57

Cytat:

A chodzi ci o HP kamien filozoficzny czy komnate, bo jak o kamien to nie trzeba nic strzelac w obręcze tylko złapac znicza tego małego co tak swieci.
No widzisz bo tu nie chodzi o ani jedno ani drugie tylko o calkiem osobna gre w ktorej grasz TYLKO w quiditticha :)

Vatras 11-02-04 00:03

Cytat:

\"Score 3 Combo goals in a match\" - Musisz strzelić conajmniej 3 gole jakimś combosem :).
Combo w tony howk`u znaczyło w jednym ruchu
czyli załużmy ( tonym) jak lecisz na poręcz i muszisz być tam (utrzymywać sie) przez np. 3 sec to nie jest łątwe

P.S. moderatorzy nie aksujcie bo ja tylko przykłąd no gry harry potter quidiych world cup

Qulis 11-02-04 12:29

Musze stwierdic ze calkime oryginalne porownanie: Howk`s z Potteram.
Ale nie ma to jaknabijac posty no nie :>

Blade 11-02-04 13:34

Cytat:

Dokładnie quilis ci już wszystko wytłumaczył. W ostatnim czasie na rynek wyszło parę niezłych produkcji dla fanów Harrego Potera, jest w czym wybierać!
Cytat:

Combo w tony howk`u znaczyło w jednym ruchu  
czyli załużmy ( tonym) jak lecisz na poręcz i muszisz być tam (utrzymywać sie) przez np. 3 sec to nie jest łątwe

Combos sekwencja tricków połąnczonych w całość np. manualem! Nie rozumiem czy grałeś kiedyś w Tonego, na jakim jesteś poziomie w tej grze, ale to co powiedziałeś doświadczonemu graczowi wydaje się śmieszne! Combosa ciągnie się nawet przez cały czas dostępny w grze, czyli dwie minuty. :D

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:58.