PDA

Wyświetl pełną wersję : Guru

marjan99
16-08-18, 13:03
Hej Wszystkim. Mam pytanko gram w rebalance 2.1 patch 1.3.2 i mam zamiar 1 raz zagrać Guru. Stąd moje pytanie czy Guru podobnie jak Necro, Mo, MW dostaje na początek jakiś kostur lub inna broń?
Z góry dzięki za odpowiedzi 😊

Mika 123
16-08-18, 14:57
Tak. Grałem kiedyś w Returninga jako Guru (nie ukończyłem, ale mniejsza o to) i nawet się ucieszyłem z broni jaką dostałem. Niestety, i tu ostrzegam, ma ona swoje drugie dno. Otóż dostajemy od Baal Oruna Kostur Wiatru. Jak łatwo jest się domyślić odpycha po uderzeniu tą bronią nasz przeciwnik odlatuje od nas na pewną odległość. Niestety, gdy przeciwnik zginie w wyniku upadku, wtedy nie dostajemy za niego doświadczenia.
Uwaga! Kostur ten zabija od razu, więc nie polecam używania go do walki w pojedynkach, w których nie można zabić przeciwnika (np. walka z Arlikiem).

Hudof
16-08-18, 17:35
Ja to nie wiem, jaki sens grać w wersję sprzed 10 lat, skoro mamy profesjonalnie przetłumaczoną oraz wypasioną wersję 2.0... :unsure:

marjan99
16-08-18, 17:44
Ja to nie wiem, jaki sens grać w wersję sprzed 10 lat, skoro mamy profesjonalnie przetłumaczoną oraz wypasioną wersję 2.0... :unsure:
Już tłumaczę pech chciał ze mój laptop wrócił do królestwa beliara i chwilowo do kupna nowego gram na mamy laptopie a on jest tak słaby jak Buster u najemnikowno ale na szczęście na okrojonych detalach Returning śmiga ale na wersję 2.0 nie ma szans a Innos świadkiem że nie pragnę niczego bardziej niż zagrać w wersję 2.0 Magiem Ognia

marjan99
16-08-18, 17:45
Tak. Grałem kiedyś w Returninga jako Guru (nie ukończyłem, ale mniejsza o to) i nawet się ucieszyłem z broni jaką dostałem. Niestety, i tu ostrzegam, ma ona swoje drugie dno. Otóż dostajemy od Baal Oruna Kostur Wiatru. Jak łatwo jest się domyślić odpycha po uderzeniu tą bronią nasz przeciwnik odlatuje od nas na pewną odległość. Niestety, gdy przeciwnik zginie w wyniku upadku, wtedy nie dostajemy za niego doświadczenia.
Uwaga! Kostur ten zabija od razu, więc nie polecam używania go do walki w pojedynkach, w których nie można zabić przeciwnika (np. walka z Arlikiem).
Aaa wiec ten błąd dalej istnieje a czy ten sam bug jest przy śmierci w wyniku upadku przy pięści wichru? Dziękuję za odpowiedz😊

Hudof
16-08-18, 17:46
Aha, to jest dobre wytłumaczenie :spiteful: :elf: Jak nabędziesz nowy laptop, to koniecznie zagraj w Dark Souls, magiem ognia, znaczy piromantą.