PDA

Wyświetl pełną wersję : Pancerz rycerza problem z błogosławieniem.

Byrek
04-03-17, 13:57
Problem polega na tym, że jeszcze niedawno, gdy miałem Pancerz rycerza wzmocniony rudą x1, wszystko działało. Mogłem sobie pójść do kapliczki i normalnie pojawiała się opcja Pobłogosław pancerz rudą (czy jakoś tak) > I druga opcja dialogowa. Oczywiście błogosławienie nie zadziałało, ale do tego dlaczego mi nie zadziałało postaram się dojść sam. W każdym razie po tym, jak zdałem sobie sprawę, że błogosławienie póki co najwyraźniej nic nie da postanowiłem sobie jeszcze ulepszyć pancerz. Teraz mam Pancerz rycerza wzmocniony rudą X2. I od tego czasu, w kapliczce po kliknięciu opcji "Pobłogosław pancerz rudą", pojawia mi się tylko opcja "WRÓĆ". Nie mogę już błogosławić pancerza. Czy naprawdę przyczyną tego jest to, że ulepszyłem jeszcze bardziej pancerz, czy może brak jakichś składników?

marjan99
09-03-17, 12:36
Witam ☺1 raz gram paladynem i tez mam ten problem . ja nie moglem wzmocnic pancerza 5 razy tylko 2 potem nie mialem zadnej opcji dialogowej . jakos to przezylem jestem w 5 rozdziale mam juz pancerz paladyna ten z komnaty i nie wiem czy jest mozliwosc ulepszemia go czy nie bo u Harada zadnej opcjeli dialogowej nie mam . natomiast konsekracja pancerza pewnie ma zwiazek z karma u innosa. Ja teraz mam 146 dzisiaj dobije do 200 i dam znac czy konsekracja sie powiodla

Jezeli chodzi o blogoslawienstwo to przed chwila przeczytalem na tej stronie http://thereturning.pun.pl/viewtopic.php?id=202 ze niektorzy mieli 200 karmy u Innosa i nie mogli poblogslawic pancerza.Ale powiem Ci ze jak bedziesz mial Ciezka Zbroje Paladyna wzmocniona 4 razy(odkryłęm jak ja wzmocnic :P ) i poblogoslawisz miecz Lzami Innosa juz jest fajnie :)
file:///C:/Users/maniek/Desktop/palek.png

SzeptBurzy
12-03-17, 12:34
Musisz mieć zbroje przekłutą x1 i posążek Innosa