PDA

Wyświetl pełną wersję : HP i Złoto

CenturiesFall
14-01-17, 21:42
Witam! Pytanie odnośnie HP i złota. Jestem w I rozdziale i mam 305 hp, jak zwiększyć punkty tak aby w krótkim okresie mieć te 1600 hp na zbroję Kruka? Kolejne pytanie odnośnie złota bo strasznie słabo w tej kwestii, jakieś porady, sposoby czy bugi? Czy z tymi statystykami rozpoczynać już II rozdział?

Rabittous
14-01-17, 22:16
Chyba trochę za późno pytasz o porady dotyczące złota.
Po pierwsze to dołaczenie do Gildii Złodziei i sprzedaż wszelkich złotych i srebrnych mis, tac i kielichów u Halvora.
Po drugie to dołączenie do gildii myśliwych i nauka usuwania skór, zębów, pazurów i rogów. Wszystko to (prócz rogów Cieniostworów) sprzedajesz Albertowi za grube tysiące.

Z 21 level możesz już iść do 2 rozdziału. Jeśli bez problemu zabijasz Prychającą Bestie to znaczy, że dasz sobie rade.

A co do życia, to pisałem ci dwa tygodnie temu:
Ogólem z tabliczek mozna miec życie +250
Z czytania książek mozna miec życie +100

2 eliksiry życia (receptura u Lutera, rozdział 2) - 25 dzikich lub polnych jagód+korzeń leczniczy) = 2 eliksiry +10 Punktów Trafień

Wino zapomnienia (2 tomy ksiąg u Constantino, rozdział 1) - 4 winogrona+2 serca demona+3 rdesty polne) = 1 butelka +50 Punktów Trafień

Podwójny Młot Lou (receptura w spiżarni Snafa) - pierwsza butelka +5 Punktów Trafień, co 10 butelka +5 Punktów Trafień

Bonusy żywnościowe:
25 sera +2 do HP
25 szynek +5 do HP
25 chleba +1 do HP
25 kiełbasek +3 do HP
50 piw +2 do HP i +1 do many
35 win +2 do HP i +1 do many
15 mleka +5 do HP

Mozna zycia uzbierac od cholery. Tylko podstawa jest to zeby nie jesc Dzikich i Polnych Jagód, tylko robic z nich mikstury

CenturiesFall
14-01-17, 22:37
Dziękuję Ci, wybacz też, że zapomniałem o tym co mi pisałeś ostatnio. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Mam ostatnie pytanie. Da się w jakiś sposób pozyskać bardzo dużo tej żywności czy tylko od kupców mogę ją dostać?

Rabittous
14-01-17, 23:04
Tylko od kupców. No i + to co znajdziesz w jakiś obozowiskach bandytów, jaskiniach itp :spox:

SzeptBurzy
15-01-17, 10:26
Zacznijmy od tego na jakim patchu grasz
Na 1.3.1 bonusy za żywność wyglądają tak

Chleb - 3pkt trafień
Kiełbasa - 3pkt trafień
Ser - 5pkt trafień
Szynka - 10pkt trafień
Piwo - 2pkt trafień i 1pkt many
Mleko - 10pkt trafień 1pkt wytrzymałości
Jabłko - 1pkt siły
Ciemny grzyb - 5pkt many
Mięso kopacza - 5odp magia
Mocny gin 10pkt trafień 5pkt many
Zupa z żółwia - 1pkt siły

A ze złotem to jak kolega wyżej napisał błyskotki i trofea na tym się najlepiej zarabia
Rogi Cieniostwora dla Bustera dostajesz wtedy i hajs i expa - mała poprawka ;d