PDA

Wyświetl pełną wersję : Problem z wejściem do Hagena

CenturiesFall
06-01-17, 17:38
Witam! Mam pewien problem otóż nie mogę wejść do Lorda Hagena ponieważ strażnik nie chce mnie wpuścić. Byłem już w Martwej Harpi na inicjacji przyjęcia mnie do Wodnego Kregu. Zaginieni ludzie już wykonałem, handlarz bronią tak samo, u magów wody też już byłem i zadanie z ornamentami też zrobiłem. Ten chu* strażnik przed ratuszem wciąż mnie nie chce mnie wpuścić. Sam Vatras mi mówi, że mam udać się do Hagena ze swoją wiadomością wtedy dostanę rozkazy od kręgu i list do Saturasa. Jestem strażnikiem świątynnym w bractwie. Proszę o pomoc. (Returning 2.1 patch 1.3)

Rabittous
06-01-17, 19:33
Wykonałeś zadania dla Guru?

Baal Orun powinien ci pomoc się dostać do Hagena. Skoro jesteś już Strażnikiem Świątynnym to dziwne, że cie nie wpuszczają.

CenturiesFall
06-01-17, 19:35
Czy mógłbyś mi napisać dokładnie jakie zadania powinienem mieć zrobione ?

Rabittous
06-01-17, 19:39
Nie wiem, nie grałem nigdy dołączając do Obozu Bractwa. Swoją "wiedzę" czerpie z tej solucji i z komentarzy pod nią:

http://thereturning.pun.pl/viewtopic.php?id=2&p=1

CenturiesFall
06-01-17, 19:48
Przesyłka dla Lariusa
Ziele dla Baala Cadara
Uczeń dla Parveza
Porcja dla Harlocka
Młot Tarakota

Po zrobieniu tych zadań zostałem Strażnikiem. Reszty nie mam jak zrobić, a jeśli chodzi o eliksir to nie mogę ukraść klucza od Goraxa bo mam jakieś 30 zręczości. Fortuno już siedzi w więzieniu. Zadania Namiba nie mam tak samo jak zrobić ponieważ już jestem strażnikiem i nie ma już takiej opcji dialogowej.

Rabittous
06-01-17, 20:32
No to nie wiem. A na pewno zrobiłeś wszystkie ornamenty?? Wiesz, że w Returningu ornamentu z farmy Lobarta nie ma właśnie Hagen, tylko Lothar? Specjalnie po to, żeby złączyć framenty w jeden przed przyjściem do Hagena?

CenturiesFall
06-01-17, 20:34
Tak wiem, powiedziałem Saturasowi, żeby mi dał ten cały pierścień po rytuale, ale on chce ten list od Vatrasa. Zaś Vatras mówi mi żebym poszedł do Hagena...

Nie chcę stracić jakiś 50h gry przez jakiś zje**** bug.

Rabittous
06-01-17, 20:37
A Vatras chce, żebyś pogadał z Hagenem, a do Hagena cie nie chcą wpuścić?

No to nie wiem, nie pomogę ci. Nigdy nie robiłem tego ze strony Strażnika Świątynnego.

Może spróbuj jeszcze raz się przebiec po całym Obozie Bractwa i poozagadywać wszystkich.

CenturiesFall
06-01-17, 20:41
Też o tym myślałem, żeby polecieć do bractwa. Ehh... miejmy nadzieję, że to coś da. Jeśli nie to będę zmuszony użyć kodów...