PDA

Wyświetl pełną wersję : Pierwszy raz w The Returning

Urszizu
25-09-16, 13:49
Witam, ostatnio naszła mnie chęć ponownie siąść do G2NK ale tym razem postanowiłem wgrać moda The Returning aby urozmaicić rozgrywkę. Gram na patchu 1.2pl, Rebalans 2.1, texture pack i video pl i do tego wgrałem g2returning-systempack-1.6. Mam do was parę pytań.

1. Który poziom trudności wybrać? Tzn czym one się różnią? Wybrałem łatwy bo podobno dostaje się 100% exp, na tym poziomie dostałem regenerację zdrowia podczas rozmowy z xardasem i czy to nie za duże ułatwienie? W końcu ma być dużo trudniej.
2. Co mogę zrobić alby poprawienie wyświetlać okno statystyk bohatera? Czcionka jest za duża przez co napisy nachodzą na siebie i jest to nieczytelne. Ma ktoś jakiś pomysł?
3. Czy dobrze zrobiłem ze gram na patchu 1.2 a nie 1.3? A w ogóle widzę że jest Returning 2.0 i zastanawiam się w którą wersję grać a czasu aż tyle nie mam że przejdę każdą wersję.

Pozdrawiam

Ancoron
25-09-16, 13:55
1. Ten łatwy jest mniej więcej zbliżony do poziomu Nocy Kruka. Więc jeśli nie jesteś masochistą, to jest to dobra opcja na początek :).
W zasadzie najwyższy poziom trudności odblokowuje dodatkową krainę, lecz nie jest to nieodzowne, a przejście z taką trudnością może stworzyć problemy.
2. Ustawienia grafiki/obrazu jedno z dwóch i wybór rozdzielczości. Dostosuj sobie do takiej, jaka ci odpowiada.
3. W sumie nie pamiętam za dobrze. Poszukaj w necie, który z patchy zapewnia nieśmiertelne szkielety :/. Tego lepiej unikaj :D.
Każde kolejne rozszerzenie drastycznie zmienia zabawę. W sumie nie jestem pewien które ci doradzić.
A co do Returninga 2.0: W tej chwili jest dostępna tylko rosyjska wersja językowa. Wszystko zależy od twojego doświadczenia z tym językiem.

Urszizu
25-09-16, 14:06
Dziękuję za odpowiedź.
Kurcze zainteresowałeś mnie tą dodatkową krainą :) ale za pierwszym razem nie będę odpalał "rzeźnika" bo czuję, że to była by męka.
Returning 2.0 jak po rosyjską to odpada, ok to wszystko jasne, tylko znajdę problem tego okna statystyk postaci i mogę grać bo problem występuje tylko w tym oknie, dialogi, dziennik wygląda jak powinien.
Pozdrawiam

Smutas
28-09-16, 12:03
a czasu aż tyle nie mam że przejdę każdą wersję.

Zalezy jak grasz. Jak lubisz czyścić mapę z przeciwników, to sama Górniczą Doline możesz kilka razy od początku z orków oczyszczać. Praktycznie co rozdział. Obojętnie na jakim poziomie trudności grasz, wtedy pod koniec nie będziesz mial co z punktami nauki robic.