PDA

Wyświetl pełną wersję : Rebalance czy snc?

zamix
16-07-16, 21:03
Witam, chce zacząć przygodę z Returningiem, jednak nie wiem czy grac z rebalance czy z slash'n craft. Podstawowe różnice znam, ale nie potrafię się na ich podstawie zdecydować :D Powiedzcie, z którym modem wam się fajniej grało, osobiście nie mam nic przeciw trudnej rozgrywce, ale nie chce się też męczyć nie wiadomo jak, gra ma być przyjemna, dlatego taki poziom trudności rozgrywki jak w podstawowym gothicu by mi w zupełności wystarczył. Rebalance oferuje wybór poziomu trudności, ale strasznie ciekawi mnie gra z SnC, jak ona wygląda w późniejszej fazie, można fajnie podexpić postać czy trzeba walczyć o każdy punkt umiejetności i namachać sie żeby w ogóle jakies zdobyc? Jakie wieksze róznice wystepuja miedzy tymi dodatkami?

Czy można to tak rozumieć? Widze również że rebalance posiada sporo dodatkowej zawartosci, warto z niej rezygnowac dla snc?
Ps: Rebalance to utrudniona rozgrywka, Slash and Craft to wbijanie umiejetnosci na zasadzie uzywania ich, tak jak to bylo w Morrowindzie i Oblivionie.

Rabittous
07-08-16, 04:00
Polecam granie z Rebalance, właśnie ze względu na poszerzony content i patche do niego. Sam slash'n'craft to jednak męczarnia, jeśli chodzi o Gothica.

A co do poziomu trudności, to w początkowych etapach gry (załóżmy pierwsze 2-3 rozdziały) nawet najłatwiejszy poziom trudności jest znacznie trudniejszy niż zwykła Noc Kruka.