PDA

Wyświetl pełną wersję : Potrzebna szybka pomoc

wrotka22
17-12-14, 14:09
Potrzebuję szybkiej pomocy w sprawie błędu Accesion Volation (chyba tak to się pisze xd). Zainstalowałam Gothic 2 NK z Returningiem. Odpalam przez Gothic Starter. Gra się nie odpala, ale od razu wywala błąd. Próbowałam tryb zgodności z XP. Nic nie działa, a przeinstalowywać nie chcę, bo mam słabego kompa a on to instalował... hm... długo xD. Więc proszę o szybką i fachową pomoc. Z góry dzięki

Rabittous
17-12-14, 18:14
Czesc Wroteczko :)

Sprawdź plik VDFS.CFG znajdujący się w głównym katalogu gry (otwórz plik np. w notatniku). Prawidłowa struktura powinna być zgodna z poniższą. W przypadku kiedy zawartość różni się od podanej, skopiuj ją do swojego pliku (nadpisując dane) i zapisz zmiany.

[VDFS]
DATA\*.vdf
DATA\*.mod
[END]

Jesli to nie pomoze to faktycznie reinstal, ale zrob go tak jak tutaj
http://themodders.org/index.php?topic=20523.0 (Tam masz wszystkie linki podane)

1. Instalujemy Full_Pack_ReBalance_SnC_v2 Jeśli komuś podczas dekompresji VDFS wyskoczą błędy, to niech się nie martwi. To nie przeszkadza w grze.
2. Następnie Profesjonalne Spolszczenie.
3. Mod jest już grywalny, ale jeśli ktoś chce to se może teraz zainstalować Texturepacka_PL oraz Video_PL, link jest wyżej. Jeżeli komuś nowy Texturepack nie pasuje, to może go sobie usunąć zostawiając Video wywalając plik texturepack_PL.vdf z lokalizacji \JoWood\Gothic II\Data .
Jeżeli ktoś doświadcza migotania tekstur, wody czy czegokolwiek w grze, niech sobie ustawi Tryb Zgodności z Windows XP oraz uruchamianie jako Administrator w 3 plikach .exe w lokalizacji \JoWood\Gothic II\System .
4. Instalujecie teraz Patch_PL . Do wyboru przy rozpoczęciu instalacji opcja z okienkami z Gothic 3 i tymi normalnymi. Poprzednia wersja patcha nie jest wymagana.
5. No i jeśli ktoś tak bardzo lubuje się w rosyjskim, że nie może bez niego wytrzymać ani minuty, to może sobie zainstalować rosyjski dubbing, do którego link jest podany gdzieś tam wyżej.

Pozdrawiam, caluje :)