PDA

Wyświetl pełną wersję : Skalne kryształy dla magów - problem

Pistacio
20-08-14, 22:12
Ktoś pomoze kuzyn ma problem

Robiłem misję " Skalne kryształy dla magów", ale oddałem większość Horasowi i zostało mi 11/20, przez co nie mogę skończyć zadania. Czy wie ktoś czy można jakoś znaleźć resztę i w jaki sposób ? Na mapie już mi nie wyświetla żadnych punktów.

Smutas
20-08-14, 22:40
To kicha, bo chyba więcej nie znajdziesz, o ile już przeszukałes odwiedzone wyspy. Ja na szczęście ich nie sprzedawałem, bo wczesniej trafiłem na ofertę kupowania rudy żelaza, a zauważyłęm że potrzebna ona jest czasem do tworzenia artefaktów. Dlatego w chwili otrzymania zadania miałem ponad 30 kryształów.

Kaktah
21-08-14, 01:39
Spróbuj sprzedać 20 kryształów dla horasa, bo być może są dwie drogi na przejście tej misji. A jak nie to odwiedź inne wyspy - mi na każdej pokazywało po kilka sztuk

Pistacio
21-08-14, 03:35
Przecież jest napisane, że nie wyświetla się nic na mapie. Mowa o całej mapie, nie wyspie. Zadanie nie ma innego zakończenia jak od razu oddanie 20 kryształów, więc pojedynczo nie zadziała.

Problem rozwiązał się na innym forum. Wystarczy grać dalej. Kryształów wpadnie w późniejszym etapie masa. Zamknąć.