PDA

Wyświetl pełną wersję : Parę pytań.

xBezix
03-06-14, 17:19
1.Czy złoża złota w Jarkendarze i złoża bryłek rudy odnawiają się po zakończonym rozdziale?
2.Czy opłaca się przeznaczać punkty na wydobycie złota lub bryłek?Jeśli tak to na ile %.
3.Czy opłaca się przeznaczać coś PN na łuki i kusze?(Chodzi o to czy starczy PN w ciągu gry bo jestem na początku 3 rozdziału i nie zanosi się żeby miał chociaż 1 wolny PN ,a tak to bym mógł z tabliczek wbijać).
Jeśli będę miał jakieś kolejne pytania to napiszę niżej.Z góry dzięki.

Thompson
04-06-14, 01:14
1. Złota nie, a w bryłach rudy możesz kopać ile chcesz.
2. Ja się nauczyłem na 100%.
3. Jeśli chcesz grać łucznikiem... tylko że on w aktualnym patchu jest nieopłacalny - brak pancerzy na zręczność i dobrych łuków. A PN to pewnie że starczy - nawet zostanie.

xBezix
04-06-14, 16:59
Dzięki Panu wyżej za pomoc.
Kolejne pytanie to co zrobić żeby wbić te 100 punktów beliara bo nie mogę tego szponu beliara założyć a teraz jest 3 rozdział i po zabiciu każdego poszukiwacza spada mi o 1.To w taki tępie do 7 rozdziału nie dobije.Ma ktoś jakiś pomysł?

najemnikrav
04-06-14, 19:13
zabijaj paladynów

xBezix
04-06-14, 19:37
tych w koloni górniczej też?I czy zabijać tych poszukiwaczy,czy ich omijać?
A i jeszcze jakby ktoś mógł mi powiedzieć czy ta karma jest tylko po to żeby szpon beliara założyć czy po coś jeszcze?

Wiedźmin1331
04-06-14, 19:46
Zabijaj paladynów na Etlu, tych w mieście i kolonii nie tykaj.

xBezix
04-06-14, 20:23
Jak wydostać się z wyspy etlu?Jest teleport ale zagrodzony kratami jak je otworzyć?
Co mam zrobić żeby założyć szpon beliara mam 94 pkt. karmy u beliara.
Czemu nie mam opcji dialogowej u tego gostka na wyspie co mieszka w domie na takim klifie żeby się w niego zamienić i wejść do obozu bez zabijania paladynów?

xBezix
06-06-14, 20:50
Odświeżam temat.

Rabittous
06-06-14, 21:02
Kraty sie otwiera przelacznikiem w srodku swiątyni, za ktora sa te kraty

Nie mozesz sie w niego zamienic bo masz klase postaci nei taka jak trzeba (chyba trzeba byc lowcą albo to cos zwiazanego z karmą)

Mialem to samo, przemiana w chrząszcza przeszedlem oboz paladynow, ukradlem to co trzeba tam zdobyc i ucieklem im

xBezix
06-06-14, 21:15
Witam mam kolejne pytanie chodzi mi o taki szczegół lub może nie mniejsza o to.Jak wiadomo w każdym rozdziale moby się wszędzie odradzają co prawda nie wszystkie ,ale jednak i moje pytanie odnosi się do tego co się stanie jak się ominie jeden teren np. Jarkendar na 2 rozdziały?Będzie tam 2x tyle potworów odrodzonych czy jak?Bo szczerze nie chce mi się co chwile latać i od nowa całą mapę cisnąć ,ale z drugiej strony nie chce tracić cennych PN.
Drugie pytanie dotyczy Pyrokara.Jestem w momencie kiedy po rozmowie z nim rozpoczyna się 4 rozdział.I moje pytanie brzmi czy jak zostawie go w tym słonecznym lesie i pójdę np. do doliny górniczej lub Jarkendaru to po powrocie on dalej będzie tam stał i czekał na dialog ze mną?Bo nie chce jeszcze 3 rozdziału,w sumie jest to powiązane z poprzednim pytaniem.

wrotka22
02-07-14, 10:40
Chciałam powiedzieć, że jeśli nie idziesz do Jarkendaru w 1 rozdziale to tych mobów ni będzie za 2 rozdziały tylko z 1. A co do tego Pyrokara nie wiem, ale powinien stać,nie sprawdzałam. ^_^

wrotka22
02-07-14, 10:47
Jeszcze jedno szybkie pytanie. Jaką klasą grasz?

Pozdrawiam z Khorinis (odwiedzam wujka ^_^ )