PDA

Wyświetl pełną wersję : Lokacja, którą chcielibyście ujrzeć w Gothicu 3

Agenak
16-08-11, 21:17
A więc tak jak w temacie, wspomniana w grze, lub wymyślona przez was lokacja, którą chcielibyście zobaczyć w Gothicu 3.
Gdy tylko zainstalowałem grę, starałem się płynąć do Khorinis :D Wiem, że to głupota, ale byłem jeszcze wtedy bardzo niedoświadczonym graczem 3 części.
Z chęcią zobaczyłbym również, wspomniane w 1 części w jednej z książek bagno na Varancie, kojarzycie może coś takiego? Ciekawie byłoby pozabijać bagienne węże w "trójce"

Lectre
19-08-11, 17:37
bagno w żaden sposób nie pasowałoby do klimatu pustyni w G3, a który jest całkiem miły.

Krz90
19-08-11, 17:46
A zielona dolina tak gdzie idziemy z Nefariusem być może w niej było jakiekolwiek bagno, albo gdzieś niedaleko.

CaptainOfHeaven
20-08-11, 13:36
Khorinis... urok tej wyspy jest nie do opisania w G2, a jakby wyglądała w G3... ach, te stare czasy :wub:

Lord Legolas
21-08-11, 12:39
Ja w gothicu 3 chętnie bym zobaczył jakiś klasztor Adanosa lub grobowce królów myrtany.

mnikjom
20-09-11, 22:25
Ja za to w Gothic 3 obejrzałbym Niezbadane Krainy. Jak to tam wszystko wygląda itp. Fajnie byłoby też ujrzeć jakaś wysepkę w pobliżu Myrthany która by była portem dla piratów. Można z nimi by handlowa, wypełnia misje itp. No i oczywiście nie mogłoby zabraknąć starej, dobrej wyspy Khorinis. Z największą chęcią chciałbym ujrzeć to co się stało z wyspą po odpłynięciu Beziego (może sprawdziłaby się moja teoria xD).

Bezio1997
20-09-11, 22:37
Ja natomiast bardzo chętnie obejrzałbym ziemie Orków i Khorinis. Ciekaw jestem, jak mogłoby wyglądać Khorinis pod władzą orków, i jak wygladałyby Krainy Orków. Domyślam się, że podobne do Nordmaru, ale to tylko moje domysły.

Mroczny_Paladyn
21-09-11, 08:07
Najchętniej ujrzałbym Obóz Piratów, na wzór tego w Jarkendarze znanego z Nocy Kruka, lub też całkowicie odmiennego. Grunt, żeby z piratami można było przynajmniej porozmawiać i pohandlować, a nie tylko ich zabijać.

Pakura
21-09-11, 22:35
chcial bym zobaczyc chociaz mały obóz piratów i pomóc im np ograbić jakis statek

LordOfOrcKan
22-09-11, 09:37
Chciałbym w G3 znalezć Górniczą doline hehe ciekawe czy orkowie sie nauczyli tam mowic po ludzku xdd

Dassanar
01-10-11, 20:48
Jako, że lokacje są jednymi z największych atutów tej gry, nie uważam, że cokolwiek powinno być jeszcze dodane, bo pod tym względem bardzo pasuje mi wizja twórców, więc niech będzie taka, jak jest.

Bane811
04-10-11, 23:30
Jakieś tajemnicze, mroczne grobowce królów lub orków. Pełne pułapek i tajemnic. To było by epickie.

ShakalakaxD
11-10-11, 01:18
Świat G3 jest bardzo obszerny: lasy Myrtany, pustynie Varantu. lodowe pustkowia Nordmaru. A jednak z chęcią ujrzałabym znajomą wyspę Khorinis, może też kolonie górniczą :) Przydałoby się więcej lokacji typu tajemnicze podziemne biblioteki czy grobowce ^_^