PDA

Wyświetl pełną wersję : Jak mogę zmienić postać

DarkGothic
12-08-10, 21:37
Siemka, trochę znudziło mi się granie, więc chciałem zobaczyć kody. Znalazłem kod "control" czyli że mogę kontrolować innych, spróbowałem. Wszystko było ok, tylko że nie mogłem dobrze chodzić z postacią i nie mogłem bić. Znalazłem kiedyś filmik z rozwiązaniem tego problemu, teraz chciałem zrobić to samo, chodziłem normalnie ale broni nie mogłem wyjąć i bić nie mogłem.
Mam nadzieję że mnie rozumiecie :blush:

asysan
13-08-10, 01:01
Atakować możesz wtedy jeżeli ktoś cie zaatakuje

DarkGothic
13-08-10, 09:32
I właśnie w tym problem... wpisałem kod na wilka on mnie zaatakował, chodziłem normalnie tylko broni nie mogłem wyjąć.

Lemmy
18-08-10, 14:06
Być może wcieliłeś się w postać gdy była ona w czasie wykonywania jakiejś czynności. Spróbuj prze teleportować się gdzieś za pomocą kamienia teleportacyjnego lub kodu. Jeśli to nie pomoże to chyba nie ma innego sposobu.

GothFighter
21-08-10, 21:13
Witam -_- Jeśli o ten tutek chodzi tu już mówie(uwaga dla hardcorów cheatingu) jak już wcielisz sie w inną postać(najlepiej zrób to jak se stoi i nic nie robi) to w konsoli wpisz idkfa i wejdzi w ekwipunek potem i weź jakiś czar ( Tylko żeby ta postać co nią sterujesz była gotowa do strzelania ze strzału,no i jak już jest gotowa do strzału czyli ma np kua ognia jest mu na ręce to naciskasz spacje i sie czar schowa to znaczy ty go schowasz. Po tym jak dla przykładu chodziłem se orkiem(mogłem biegać i chodzić na zmiane walczyć ! Ale nie gadać z innymi bo sie nie da jak jesteś orkiem) uwaga tamty efek morze wrucic ze np nie morzesz wyjąć lub schować broni więc znowu robisz z tym czarem i już. A nagrałem se film walka orka cieńostworem i fajnie wyszło ! Jeżeli masz jakieś problemy z moimi informacjami pisz na pw. Pozdro ! :lol: