PDA

Wyświetl pełną wersję : Porady dla poczatkującego

Pajrokar
11-12-09, 17:56
Czy macie dla mnie jakieś porady ponieważ w (poniedziałek lub wtorek) będę mieć Gothic 3 (oryginałke oczywiście) i chciałem się was zapytać czy macie dla mnie jakieś rady

Donovan
11-12-09, 18:05
Nie wspomniałeś o dodatku wobec tego zostawię temat skoro już mamy taki dział. Też się przyda, aczkolwiek troszkę tytuł zmienimy. :twisted:
Natomiast co do porad odnośnie podstawowej wersji g3: http://forum.gothic.phx.pl/forumdisplay.php?f=110

Cold One
14-12-09, 17:19
Porady, tak? Przepraszam ale w momencie twojego pytanie nieomal zwymiotowałem pitą przezmnie herbatę nosem (co nie jest miłym doświadczeniem).

Jeżeli chodzi o Gothic 3; Zmierzch Bogów, to gra jest tak banalna że aż współczuje jej twórcom. A co do porad; jedyne co mogę powiedzieć to; zainstaluj "łatki", zwiększ poziom trudności na maksimum, nie wykorzystuj błędów w grze, zbieraj jak najmniej doświadczenia (grając w tą grę miałem uczucie jakbym użył God Mode).

Xsant
15-12-09, 20:04
Ja grałem na laptopie w G3 ZB (Vista) i chodziło świetnie bez prawie żadnych bugów.
A co do tematu, to nie kupujcie zbroi od handlarzy (nie sądzę żeby było was na nie stać), lepiej przejdźcie się trochę po świecie np. W sali tronowej w Vengardzie znajdziecie pancerz paladyna.

lukanio1145
17-12-09, 10:00
Pozdrowienia wszystkim graczom gothic,a. Jako, że jestem weteranem G3 ZB
dam wam kilka cennych rad.
Po 1
Jak najwięcej punktów nauki walcie w siłę i zdolności bojowe, później mogą
się bardzo przydać
Po 2
Jeżeli macie słabo rozwiniętą postać, nie wchodźcie do opustoszałego miasta
Reddock ( między Cape Dun a Ardeą ) . Wyjaśnię dlaczego w Reddock są
potężne potwory : najpierw horda wilków, potem dwa golemy kamienny
i ognisty, następnie armia szkieletów, a za nią smok, no i na koniec kapłan
ożywieńców. Aha i pamiętajcie nie wiem jak u was jest, ale u mnie jak już zabiję kapłana ożywieńców i wychodzę z tej jaskini to pojawia się jakiś błąd,
więc na wszelki wypadek zapiszcie stan gry przed wyjściem z jaskini, żebyście nie mieli do mnie pretensji ;)
Po 3 nauczyciel broni dwuręcznej to Kazus z Faring i ktoś jeszcze tyle, że zapomniałem. No nic mam nadzieję, że moje rady się przydały ;)
PZDR

lukanio1145
17-12-09, 19:13
Zapomniałbym dodać między hordą wilków a golemami w Reddock jest stado zębaczy. I jeszcze jedna rada, że jak walczycie z potworami i wiecie, że was mogą zabić to wejdźcie w ekwipunek i się uleczcie jak jesteście w ekwipunku
to chociaż was atakują potwory to wam nic nie ubywa życia ;) Zapewniam, że to prawda.
PZDR

diego 3
18-12-09, 12:58
Hej, ja mam takie pytanko
W G3:ZB są pancerze u handlarzy ale potrzebuje reputacji
to prawda że nie da się zdobyć tej reputacji?
Z gór dzięki za odpowiedź.^_^

gorn xll
18-12-09, 23:34
dam rade ale do ZB na pocątku kupiłem 8 zaklęć snu udałem sie do na vendgaru uspiłem straż i zabrałem np: mieczdemona <pancerz króla rothbara2
jego miecz a jeśli masz expert otwierania zamkow to przu schdach do zmku jest zawalista broń nazwy nie pamientam
:excl:

LogoS
08-01-10, 16:50
gorn xll thx !
Tego potrzebowałem !
Jakie masz IQ ( jeśli można wiedzieć GG : 9805259 )

@EDIT@

Potrzebowałem bo z kodów hax 'ów itd nie korzystam ( nie w 3 )

polujan
09-01-10, 22:53
ściągnij sobie poradnik i postępuj według niego

Kubolen
09-01-10, 23:29
Jemu chodziło chyba o czysty G3 (nie jestem pewien bo temat założony w dziale G3ZB, a pisze że będzie miał G3) ale mniejsza o to. Ja radze ci zainstalować łatki, i pierwszy raz przejść grę po stronie dobra. Korzystaj z książeczki dołączonej do gry, zawsze to jakieś wsparcie. Nie ucz się walki dwoma mieczami, lepiej jedź do 125 siły i naucz się parowania tarczą. Potem znajdź jakąś tarcze czaszki. To tyle. Napisałem porady do Gothica 3 bez ZB, a do ZB brzmiały by podobnie.

Auther
29-01-10, 13:54
Proszę pana. Apeluję o to aby Pan zważał na wszelkie istoty , drapieżniki i inne elementy fauny. Zbieraj to co jest owocem ziemi, po której Pan stąpa. Niech Pan zbiera całą florę. Dodatkowo może Pan wypełniać wszystkie zadania dodatkowe, kupować szaty i pancerze. ( popija gorącą kolumbijską kawę)