PDA

Wyświetl pełną wersję : Pogoda dla bogaczy, czyli jak zdobywać monety...

Donovan
23-11-09, 23:05
Pytajcie, radźcie, słuchajcie, próbujcie. Temat dotyczy szeroko pojętego zdobywania funduszy w grze.

gorn00
23-11-09, 23:05
mam misje żeby pogadać z Gornem i strażnik powiedział że muszę zapłacić 50 000 monet wiecie jak można zdobyć te kase

Kyle
24-11-09, 14:35
A co problem ma do rozwoju postaci?

Za zadania raczej takiej kwoty nie uzbierasz. Uczciwą pracą również. Kradnij i plądruj. Znajdź jakiegoś npca z cennym ekwipunkiem i obij mu twarz. Jak jesteś nieuczciwy, to powtórz czynność po tym jak wstanie. O ile nie chcesz wykorzystywac błędów, to znajdź kolejną ofiarę. Na 50k potrzebujesz tylko kilka łuków gońców leśnych/torporów barbarzyńskich.

Ewentualnie zabaw się w kowala. Złoża w Okarze zostały. Nie wiem jak tam z przepisem w ZB, ale pewnie gdzieś da się dostać.

Inna metoda, to splądrowanie sali tronowej w Vengardzie/skrzynek pod miastem. Jest tam sporo itemków dodanych w ZB, a one zazwyczaj mają dużą wartość.

asysan
27-11-09, 15:40
pomóc może jeszcze to żebyś odnalazł zbroje w skrzyni za drodze z Vengardu do Ardei
znajduje sie ona koło kamiennego kręgu tam gdzie w g3 był myśliwy (imienia nie pamientam)

Piotreksu
02-12-09, 20:06
Powiem tylko tyle .
Topór Gorna wiele kosztuje więc obij go parę razy i zabierz mu go (wcale się nie obrazi ) tylko nie zabij a wciąż będzie kumplem.

Kalten
16-01-10, 19:40
pladruj wszystkie skrzyneczki i domy a szybko kase uzbierasz 50 tysiakow to nie problem

haladrim98
19-01-10, 11:00
Plądruj domy, skrzynki, zawartości domów, okradaj ludzi i korzystaj z swoich umiejętności.

Xardas28
22-01-10, 13:06
Plądruj domy, skrzynie, różnych ludzi (najlepiej bogatych) no i sam wiesz grosz do grosza a wyjdzie kokosza :):) Tyle powiem. Ja tak robiłam zawsze skutkowało. Miałam dużo kasy :):):):):lol::lol::lol: No i zapraszam na mój proffek :)

haladrim98
25-01-10, 19:29
:):):)
:excl:zależy kim jesteś:excl:, jak złodziejem to plądruj domy i ludzi, jak wojem to sprzedawaj skóry itp i łucznikiem to to samo. Magiem to tylko to co zdobędziesz...
:):):)
-------------------------------------
<_<

Damian-Lee
25-01-10, 19:44
Moim zdaniem pobaw się w kowala znajdz tą zbroję koło kręgów pokradnij plądrój i się jakoś uzbiera.

Mroczny_Paladyn
26-01-10, 08:15
Plądruj wszystkie domy, sprzedawaj wszystkie niepotrzebne ci przedmioty. Na uboczach dróg często można znaleźć porzucone kufry. Warto nauczyć się otwierać trudne zamki, ponieważ w takich kufrach często można znaleźć małą fortunę. Trofea zwierzęce też są sporo warte. Kradzieży kieszonkowej nie polecam.

Taal
29-04-11, 22:57
W zb miałem tak, że gdy przeszedłem z Silden Do Geldern zdobyłem 12 tyś.
Wystarczy kąbinować w misjach oraz plądrować! Nikt na to nie zwraca uwagi :[]

Krz90
29-04-11, 23:05
Dobra starczy tego plądruj i plądruj cały czas to samo. Jak miałeś w zwykłym G3, żeby zabić tchórzliwe gobliny w jaskini to wróć do niej, i wykonaj misje dla myśliwego co tam jest zdobędziesz 2x gniew innosa i inną cenną broń.