PDA

Wyświetl pełną wersję : Klany Nordmaru

Orkowy Najemnik
20-10-07, 02:01
Otoz moje pytanie jest nastepujace ktory z klanow w nordmarze ma wedluga was najfajniejszy klimat i dlaczego? Jak dla mnie najlepszy jest kaln wilka duzo mysliwych i Bogir ktory jak dla mnie jest jednym z ciekawszych npc no i te golemy straznicy i oswojone wilki B)

GOLD Dragon
20-10-07, 09:22
Według mnie najfajniejszym miejscem w Nordmarze jest Klasztor magów ognia. Jest tam super klimat, a i sama budowla mi sie podoba. Klasztorna biblioteka w podziemiach, czy sanktuarium Innosa są dobrze zrobione. Poza tym gdy tam przychodzimy zostajemy przyjęci jako "wybraniec Innosa" a nie jako jakiś zwykły wędrowca.
Wracając do klanów to mi się podoba najbardziej klan Ognia. Tamtejszy klimat, oddanie się Innosowi i myśliwi polujący nie na zwierzynę, a na Orków. Mają tam najlepszych wojowników w całym Nordmarze, to tam spotykamy jednego ze starych kumpli czyli Lee. Oczywiście sam klimat we wszystkich klanach jest podobny, a inne klany mają również swoje plusy:
1. Klan Wilka (jak już wcześniej wspomniano) myśliwi, golemy, wilki i wszystko co związane z polowaniem,
3. Klan Młota to przede wszystkim rzemieślnicy i wielki piec. To tam są najlepsi fachowcy jeśli chodzi o wykuwanie.
Nordmar jest super zrobioną krainą pod względem klimatu ale i najtrudniejszą pod względem przemieszczania się po niej.

aliens Vuko
20-10-07, 13:20
Ja także uważam że najfajniejszym miejscem w Nordmarze jest Klasztor Innosa - z tych samym wzgędów co poprzednik. Jednak moim ulbionym mijescem w w całym świecie jest wioska Silden na północy Myrtany niby taka wiocha rybacka a taka fajna.

dark rider
18-11-07, 00:09
Wg mnie najciekawszym klanem w Nordmarze jest Klan młota:
- różne i ciekawe questy (odbicie kopalni, poszukiwacze złóż, ...)
- wytapiacze czystej magicznej rudy
- kopalnie, jedyna na kontynencie, z magiczną rudą
- interesująca historia klanu (jak powstał klan, kopalnia, kto zbudował piec)
- pierwsze miejsce do którego trafiłem gdy pierwszy raz dotarłem do Nordmaru
- Tunelowy Bulgot ^^

Lokos
25-11-07, 17:24
Dla mnie klanem najsilniejszym jest Klan Młota. Dość rozległa wioska, doskonali kowale, którzy wykuwają miecze z czystej rudy potem wykorzystywane przez wojowników. Dodatkowo ogromna kopalnia, jako jedyni mają wytapiaczy rudy, po prostu najlepsi :)

Smutas
30-11-07, 11:09
Niestety twórcy zbyt mało zróżnicowali klany w Nordmarze. A wystarczyło podzielić je wegług zwierzęcych totemów i zróznicować ich ubiory. Przykłądowo klan wilka w wilczych skórach, klan bizona w bizonich, itd. Do tego zorganizować w każdym z nich skupy danych skór. Do tego w każdym klanie możnaby nauczyć sie np. gotowania innej zupy czy jakiegoś oryginalnego zalęcia. Ewentualnie klany mogłyby się zwalczać i my albo je godzimy, albo przyłączmy się do jednego i rozwalamy resztę.
Wtedy byłoby ciekawiej.

efka
12-12-07, 20:43
Jeśli chodzi o questy, to raczej Klan Ognia przy "Mocy Przodków" i "Niszczeniu obozów orków" można sie nieźle wyżyć na orkach i truposzach, a to jest to czego najbardziej nie lubie i najchętniej młócę :Da jak już wcześniej było powiedziane wszystkie Klany są podobne, więc wybitnie ulubionego nie mam.

Thfdman
18-06-09, 22:53
Jeśli chodzi o mnie to najbardziej przypadł mi do gustu Klan Ognia, gdyż ... napiszę to w podpunktach :lol: :

a) Jest blisko Klasztoru Magów Ognia. Dzięki temu, w czasie ataku na Klan ma kto szybko pomóc.

b) Ma najlepszych wojowników w całym Nordmarze.

c) Jest daleko od innych klanów (tzn jakby ktoś chciał atakować to miałby trudniej bo musi wziąć sporo ekwipunku, jedzenia itd)

d) Hoduje świnie ^_^

e) Ludzie żyjący tam mogą oddać życie za Innosa (są bardzo pobożni)

f) Dobre tereny łowieckie

g) Fajnie zajmujące misje

invader
23-06-09, 20:32
Prawdę mówiąc Nordmar jest przeze mnie najmniej faworyzowaną krainą, ale jeśli miałbym już wybierać, Klan Ognia spodobał mi się najbardziej. Przekonały mnie do niego wzniosłe wypowiedzi członków klanu odnośnie samej nazwy osady. Płonący ogień Innosa rozgrzewał ich serca do walki z orkami i płonął w ich kuźniach.

ArcyDemon
27-06-09, 23:11
Ja uważam że chyba najfajniejszy jest Klan Ognia.
- Ma fajne zadania: Moc Przodków i Przegoń wszystkich Orków z Nordmaru.
- Mają o sobie duże mniemanie to też znaczy o ich odwadze.
- Walczą z Orkami do końca.
- Mają najlepszych wojowników w całym Nordmarze.
- Mają strażnika przy bramie - niby jak każdy - ale jako jedyny jest zainteresowany tym kto wchodzi do ich obozu.

I ogółem jak dla mnie ma spoko klimat.

Lolooo
13-07-09, 17:20
Hm klany jak to klany. Podobnie jak powiedział Smutas klany są zbyt słabo zróżnicowane i wybranie konkretnego jest dosyć trudne. Niby widać że klan wilka młota czy ognia ale według mnie powinno być to bardziej zróżnicowane. Żeby klimat było czuć zaraz po wejściu. Aaaaa to ten słynny klan wilka gdzie są najlepsi łowcy trofeów w grze. A tak to tego nie widać. Ciężko wybrać konkretny gdyż za mało według mnie są zróżnicowane. Łatwiej byłoby mi wybrać największy minus a byłby to klasztor :P Jak już miałby wybrać klan to byłby to klan ognia.

McGandalf
13-07-09, 21:57
Mi najbardziej podobało sie w klanie ognia:D Klan ognia jest najtrudniej dostępnym z klanów co według mnie już czyni go tajemniczym i intrygującym. Ponad to zawsze gram magiem więc dostanie się do klasztoru jest podwójnie ważne i niezwykle istotne z punktu widzenia duchowego. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju pielgrzymka:D No a do klasztoru nie jest łatwo dojść. Zwłaszcza kiedy gra sie w G3 pierwszy raz. Tak więc odnajdując klan ognia i dowiadując się, iż klasztor jest tuż tuż, miejsce to nabrało dla mnie szczególnego znaczenia. Jest to ostatnie siedliszcze ludzi, w którym można się przygotować, oddać medytacji przy posągu Innosa przed wkroczeniem w mury klasztoru:D

adrian1507
14-07-09, 00:11
Klan Młota rządzi :D.Ingvar i jego zadanie.Odbicie kopalni :P

Adek23
27-02-10, 17:13
Zgadza się. Odbijanie kopalni jest zadaniem bardzo fajnym ^_^ Tak więc ja jestem za Klanem Młota. Wielki kopalnia, wytapiacze, fajne questy, no i wogóle jakoś najlepiej się tam czuję.

ymry
03-03-10, 14:54
Mi do gustu przypadł Klan Ognia;] Najlepsi wjownicy w caałym Nordmarze;]

Xsant
03-03-10, 17:02
Moim ulubionym klanem jest Klan Wilka. Są tam świetni myśliwi, miejsce ma swój klimat, można się wybrać na polowanie z którymś z myśliwych, quest z Białym Rozpruwaczem, od Bogira dostajemy jego chatę i można się tam świetnie urządzić. ;]

Silden według mnie rządzi ;-)
Posiada swój klimat;] Podoba mi się układ miasta - leży dookoła rzeki;]

Tutaj rozmawiamy o Klanach znajdujących się w Nordmarze. Do dyskusji na temat miast z Myrthany służy inny temat, mianowicie http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=14397 .

Mroczny_Paladyn
04-03-10, 11:54
Mi najbardziej spodobał się Klan Wilka. Zdziwiły mnie oswojone wilki i lodowe golemy pilnujące porządku. Bardzo ciekawy pomysł. Poza tym jest tam wielu świetnych myśliwych (których bardzo lubię) w tym Bogir od którego dostajemy zadanie z Białym Rozpruwaczem (jedno z moich ulubionych). W Klanie Wilka panuje też miły klimat. Dosyć łatwo do niego trafić, czego nie można powiedzieć o Klanie Młota (przynajmniej mi sprawiało to problemy).
Natomiast zdecydowanie najciekawsze zadania można dostać w Klanie Młota (w tym moje ulubione Odbicie kopalni z rąk orków).

Fraser
04-03-10, 14:01
Dla mnie najlepszy jest klan Młota. Nie wiem za co, ale wręcz uwielbiam to miejsce! Gdy tylko tam trafiłem spodobało mi się to miejsce, szczególnie miejsce położenia obozu. Wszystko ładnie ze sobą w spół igra i to mi się podoba. Jest to jeden z moich najulubieńszych klanów w Nordmarze. W klanie Młota panuje też świetny klimat...

Mendoza
04-06-10, 11:39
Mi najlepiej spodobał się klan ognia ponieważ mają dobrych wojowników a dostanie się do tego klanu jest bardzo trudne co czyni go tajemniczym

BagienneZiele
04-06-10, 11:44
Moim zdaniem najlepszym klanem jest Klan Wilka bo tam jest pełno mysliwych fajne questy ;) a tak ogólnie to wolę Silden to miasto rządzi ;P

Mark814
04-06-10, 21:06
Ja najbardziej lubię Klan Ognia. A to dlatego że są tam najlepsi wojownicy i lubię zadania dotyczące obozów orków i kamieni przodków.

fifi169
22-02-11, 19:39
Klan wilka jest świetny. Najlepsi myśliwi w całym Nordmarze, golemy, blisko do Klanu młota, a więc i kopalni rudy, Bogir zlecający zadanie z zabiciem Białego Rozpruwacza. Za wykonanie tej misji otrzymujemy druidzki kamień wilka i +15 do zdolności myśliwskich. Tylko zawiodłem się na jego możliwościach. Zagroził, że jak spróbujemy mu zabrać ten kamień, to rozerwie nas na strzępy. Ale ani nie zadaje dużych obrażeń, ani nie uderza za szybko. Nawet nie wpadł na to, żeby po prostu zamienić się w wilka i nas zabić. Powaliłem go dwoma celnymi ciosami, co oznacza, że ma około 250 HP. Ogólnie zawiodłem się na całym GIII, bo walki 1vs1 są dziecinnie łatwe. Mogą trwać długo, jak np. walka z Rhobarem, ale przeciwnik nie zdąży nawet wyprowadzić celnego ciosu, no chyba, że młynek toporem. Trochę odszedłem od tematu. Zobaczymy, może najnowszy CP poprawi możliwości przeciwników.
dostanie się do tego klanu jest bardzo trudne Offtop: jak zrobić, żeby po drodze mi Morta nie zamordowali orkowie po drodze? Bo za każdym razem orkowie go atakują, ja mu ruszam na ratunak, zabijam większość orków, a Mort ginie...

Only
22-02-11, 19:50
Nie lubię Nordmaru to zimne miejsce:angry:. Wybrałbym klan młota i siedziałbym w kopalni. Tam byłoby ciepło, przy okazji wydobywałbym rudę.^_^

mnikjom
10-06-11, 19:59
Najfajniejszym i najbardziej klimatycznym klanem w Nordmarze moim zdaniem jest Klan Wilka. Jest to po prostu coś świetnego o niepowtarzalnym klimacie który staje się jeszcze większy dzięki oswojonym wilkom i tym golemom-strażnikom. W dodatku są tam świetni myśliwi i w dodatku jest tam druid. Klan ten jest położony w świetnym miejscu a w dodatku jest blisko Klanu Młota (kopalń) co daje im dostęp do magicznej rudy. W dodatku są tam bardzo fajne i klimatyczne misje a zwłaszcza ta od Bogira (zabicie białego rozpruwacza). Przy okazji ten klan jest najmłodszy i nawet jego rządca jest najmłodszy w porównaniu z szefami z innych klanów. Przy okazji Klan Wilka jest miejscem leżącym na głównym trakcie Nordmarskim co stawia go w bardzo dogodnej pozycji. Sporo ludzi go odwiedza i dzięki temu klan ten ma ciągły dostęp do newsów itp. Podróżnicy z dalekich stron lub z tych niedalekich przychodzą z towarami na handel co oznacza że spichlerze tak łatwo nie opustoszeją.

tidas
10-06-11, 21:13
Klan młota jest the best.Te zadanie z odbiciem kopalni i ci kowale ;) ehh żyć nie umierać

fetel
14-06-11, 15:17
Potwierdzam klan młota jest the best

GolemFire
14-06-11, 17:00
Najfajniejszym klanem według mnie jest klan wilka bo ma fajny klimat, są w nim golemy i wilki a także jest w nalepszym miejscu do obrony gdyż jest na wzgórzu nad kanionem.

Ryokamaru
24-06-11, 14:52
Klan Młota. Czemu? Bardzo podobała mi się misja z uwolnieniem kuźni, gdzie spędziłem naprawdę dużo czasu, i naprawdę wiele poświęciłem na sukces tej misji. Poza tym lubię kowalstwo w G3, a owy klan jest stolicą tego rzemiosła. Ludzie z tego klanu cechują się charakterystycznym sposobem bycia, i to podoba mi się najbardziej.